Cena netto: 155,28 zł
SKU: K72370EU
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
SmartFit™ - prosty patent na komfort
Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o dużych dłoniach.
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1600 DPI Czarny
- Oburęczny RF Wireless
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 6
- Źródło zasilania: Baterie
- 2 AA
Gdy potrzebujesz wygodnej myszy pracującej bezprzewodowo, wybierz mysz Kensington Pro Fit™. Pełnowymiarowa, ergonomiczna konstrukcja dostosowana do obsługi przez osoby praworęczne sprawia, że mysz idealnie nadaje się do długotrwałego użytkowania. Przyciski nawigacyjne do przeglądarki i kółko przewijania są idealnie rozmieszczone, aby zwiększyć wydajność. Bezpieczna technologia bezprzewodowa 2,4 GHz zmniejsza ryzyko zakłóceń pracy w środowisku biurowym.
| Marketing Description | |
| Rodzina Pro Fit zapewnia wydajność i wygodę wymaganą codziennie przez użytkowników biznesowych. Rozwiązania Pro Fit zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych i stanowią doskonałe urządzenia wejściowe o niezawodności, na której można polegać. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Orientacja | Praworęczna |
| Szerokość | 7.8 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Waga | 210 g |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 6 |
| Zakres ruchu | 1200 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, uchwyt z miękkiej gumy |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Zainstalowana ilość | 2 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS X, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista / XP |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72370EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







