482 zł
Cena netto: 391,87 zł
Cena netto: 391,87 zł
SKU: B840M D3HP
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B840M D3HP dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B840M D3HP została zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących niezawodnej i wydajnej podstawy do budowy komputera. Ta płyta główna w formacie micro ATX obsługuje procesory AMD Ryzen serii 7000, 8000 i 9000, zapewniając elastyczność i moc dla różnych potrzeb obliczeniowych. Posiada solidny system audio z 8-kanałowym wyjściem audio wysokiej rozdzielczości i oferuje wiele gniazd rozszerzeń, w tym cztery gniazda DIMM dla pamięci RAM DDR5, które można podkręcić do prędkości 8200 MT/s. Ta wszechstronność zapewnia graczom i profesjonalistom płynną wielozadaniowość i wciągające wrażenia. Dzięki szerokiemu wyborowi portów, w tym USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, HDMI i DisplayPort, łączność z urządzeniami peryferyjnymi i wyświetlaczami jest płynna. Płyta główna GIGABYTE B840M D3HP posiada również zaawansowane funkcje monitorowania sprzętu, które pozwalają użytkownikom sprawdzać napięcie systemu, temperaturę i prędkość wentylatorów w celu optymalizacji wydajności. W połączeniu z funkcjami takimi jak Q-Flash Plus do łatwej aktualizacji BIOS-u i przemyślanym systemem zarządzania temperaturą, płyta główna zapewnia stabilność i niezawodność systemu dla różnych zastosowań. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | AMD B840 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 8200 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7900 MT/s (O.C.), 7950 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 6400 MT/s, 6200 MT/s, 6000 MT/s, 5800 MT/s, 5600 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe | Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 PCIe 3.0 x1 1 x M.2 socket (gniazdo M.2 Key M 2280/2580) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB 3.2 Gen 1 3 x USB 2.0 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | Przycisk Q-Flash Plus, Q-Flash, DIY Friendly Design, X3D Turbo Mode, AORUS AI SNATCH, AI Overclocking, Ultra Durable, konstrukcja radiatora VRM, radiator układu scalonego, M.2 Thermal Guard, Kondensatory Audio Najwyższej Jakości, EZ Debug LED, Zatrzask PCIe EZ, RGB FUSION, 8+2+2 Phase Power Design |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Antena Wi-Fi, podkładka gumowa dla SSD M.2 gruba/cienka, tarcza IO |
| Dołączone przewody | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Control Center, GIGABYTE Smart Backup, HWiNFO |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B840M D3HP |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







