1028 zł
Cena netto: 835,77 zł
Cena netto: 835,77 zł
SKU: ZT-A30500K-10M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zotac
Gwarancja: gwarancja producenta
ZOTAC GAMING GeForce dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 3050 ECO została zaprojektowana z myślą o podniesieniu jakości gier i kreatywnej pracy. Dzięki procesorowi graficznemu NVIDIA GeForce RTX 3050 i 8 GB pamięci GDDR6 SDRAM zapewnia wyjątkową wierność wizualną i wydajność. Taktowanie karty na poziomie 1777 MHz oraz obsługa DirectX 12 Ultimate i OpenGL 4.6 sprawiają, że z łatwością poradzi sobie ona z wymagającymi grami i kreatywnymi zadaniami. Zaawansowane technologie chłodzenia, w tym IceStorm 2.0, konstrukcja z dwoma wentylatorami i Active Fan Control, sprawiają, że karta pracuje chłodno i cicho, nawet przy dużym obciążeniu. Dzięki zastosowaniu rdzeni Ray Tracing 2. generacji i rdzeni Tensor 3. generacji, karta jest gotowa do gier następnej generacji, oferując takie funkcje jak NVIDIA DLSS 2.3, NVIDIA Reflex i Nvidia Broadcast dla lepszych wrażeń w grach. Dzięki obsłudze do 4 monitorów i maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320, ZOTAC GAMING GeForce RTX 3050 ECO jest doskonałym wyborem dla graczy i kreatywnych profesjonalistów poszukujących wydajności i niezawodności. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Karta graficzna |
| Typ magistrali | PCI Express 4.0 x8 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Boost Clock | 1777 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 4 |
| Szczegóły Interfejsu | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka | IceStorm 2.0, 2-slot Fan Cooler, Dual Fan Design, 2nd gen Ray Tracing Cores, 3rd gen Tensor Cores, Active Fan Control, metalowa panoramiczna płyta bazowa, technologia NVIDIA Ampere GPU, NVIDIA Reflex, Nvidia Broadcast, Nvidia Studio, FREEZE Technology, obsługa NVENC, Freeze Fan Stop, Nvidia DLSS 2.3, NVIDIA Image Scaling (NIS), HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar | 8 GB |
| Technologia | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci | 14 Gbps |
| Szerokość szyny | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 11, Windows 10, Microsoft Windows 7 |
| Wymagane zasilanie | 450 W |
| Dodatkowe wymagania | Złącze zasilania 6 pin PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 115 wat |
| Dołączone oprogramowanie | ZOTAC FireStorm, Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4a, HDCP 2.3 |
| Szerokość | 4.14 cm |
| Głębokość | 22.23 cm |
| Wysokość | 11.68 cm |
| Szerokość transportowa | 8.3 cm |
| Głębokość transportowa | 28.3 cm |
| Wysokość transportowa | 21.8 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ZT-A30500K-10M |
| Dane producenta | Adres: 1220 Highland Ave Ste 930, Duarte, California, 91009, Stany Zjednoczone Telefon: (877) 599-6822 E-mail: support@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ZOTAC Europe, 1st Floor, 2-4 Lyon Road, London, SW19 2RL, Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 1344 868688 E-mail: eurotech@zotac.com Strona internetowa: www.zotac.com/eu |
| Pomoc techniczna | https://www.zotac.com/pl/support |






