157 zł
Cena netto: 127,64 zł
Cena netto: 127,64 zł
SKU: TRATOR47409
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TRACER
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TRACER Kabinowy plecak dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga maksymalnego obciążenia | 15 kg |
| Regulowana głębokość | 10-20 cm |
| Kompatybilność notebooka | 14" |
| Cechy | Nieprzemakalna, wewnętrzny bezpieczny pasek, odporność na wilgoć, przejście na wózek, bagaż kabinowy |
| Pasek | Rączka z boku, wentylowane paski na ramiona, górny uchwyt do noszenia |
| Rodzaj zamknięcia | Suwak dwustronny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TRATOR47409 |
| Pomoc techniczna | https://www.tracer.pl/wsparcie |






