157 zł
Cena netto: 127,64 zł
Cena netto: 127,64 zł
SKU: THZ932GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Click In dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Folio 27,7 cm (10.9") Czarny
- Poliuretan, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU)
- Tryb stojący Pasek elastyczny
- Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy
- 370 g
| Ogólne | |
| Szerokość | 20.4 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 25.5 cm |
| Waga | 370 g |
| Materiał | Poliuretan termoplastyczny (TPU), poliuretan |
| Kolor | Czarny |
| Futerał | |
| Typ | Pokrywa ochronna |
| Zalecane użycie | Dla tableta |
| Zgodność Rozmiaru Ekranu | 10.9" |
| Ochrona | Ochrona przed upuszczaniem, ochrona przed zderzeniami |
| Typ obudowy | Okładka otwierana |
| Rodzaj otwierania | Z boku |
| Rodzaj zamknięcia | Zapięcie z gumką elastyczną |
| Dodatkowe przegrody | Apple Pencil |
| Cechy obudowy | Funkcja podstawy stojącej |
| Zgodność z normami | MIL-STD-810G 516.6 |
| Maks. Wysokość Odporności na Upuszczanie | 1.2 m |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Dożywotnia |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Apple 10.9-inch iPad (10. generacja) Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | THZ932GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







