256 zł
Cena netto: 208,13 zł
Cena netto: 208,13 zł
SKU: THZ867GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS VersaVu iPad dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Folio 27,9 cm (11") Czarny
- Tryb stojący Zamknięcie magnetyczne
- Odporny na uderzenia
- Otwór na długopis
- 362,874 g
| Ogólne | |
| Szerokość | 19 cm |
| Głębokość | 1.9 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Waga | 360 g |
| Materiał | Poliuretan |
| Kolor | Czarny |
| Futerał | |
| Typ | Pokrywa ochronna |
| Zalecane użycie | Dla tableta |
| Ochrona | Zabezpieczenie przed uderzeniem, odporność na upadek z wysokości |
| Typ obudowy | Okładka otwierana |
| Rodzaj otwierania | Z boku |
| Pasek | Pasek ręczny |
| Rodzaj zamknięcia | Zapięcie magnetyczne |
| Dodatkowe przegrody | Apple Pencil |
| Obsługiwane Rozmiary Ekranów | 10.9" - 11" |
| Cechy obudowy | Funkcja podstawy stojącej, obrotowy |
| Zgodność z normami | MIL-STD 810G 516.6 Procedure IV |
| Maks. Wysokość Odporności na Upuszczanie | 1.22 m |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Dożywotnia |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Apple 10.9-inch iPad Air (4. generacja, 5. generacji) Apple 11-inch iPad Pro (1. generacji, 2. generacja, trzecia generacja) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | THZ867GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







