Cena netto: 1 697,56 zł
SKU: CH0R2E9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Technologia paneli QD-OLED
Doświadcz niespotykanego wcześniej obrazu, dzięki oszałamiającemu współczynnikowi kontrastu oraz szybkim czasom odpowiedzi na poziomie 0,03 ms, co zapewnia żywe kolory i minimalne rozmycie.[1]
Rozdzielczość QHD
Zatrać się w zniewalającej ostrości i wyraźnych szczegółach zapewnianych przez 3,7 miliona pikseli. Rozdzielczość Quad HD 2560 × 1440 sprawia, że wszystkie treści oglądane na tym monitorze o przekątnej 27 cali dostarczają niezapomnianych wrażeń.[2]
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Nie musisz wybierać między wydajnością a oszałamiającym obrazem. Ciesz się płynną rozgrywką, ostrzejszymi obiektami i wyraźniejszymi detalami dzięki monitorowi gamingowemu odświeżającemu obraz 240 razy na sekundę.[1]
Fabryczna kalibracja kolorów
Rozwijaj swoją kreatywność z monitorem wyposażonym w fabryczną kalibrację kolorów, która zapewnia ich wysoką dokładność, dzięki czemu możesz oglądać gry dokładnie tak, jak zaplanowali to ich twórcy.[1]
NVIDIA G-Sync
Technologia NVIDIA® G-SYNC® oferuje wyraźną i płynną rozgrywkę z ograniczonym do minimum opóźnieniem.
VESA ClearMR 13000
Clear Motion Ratio (CMR) zapewnia wartość numeryczną opartą na stosunku wyraźnych pikseli do zamazanych, co pozwala łatwo porównać poziom rozmycia ruchu między monitorami VESA Certified ClearMR.[9]
Duża liczba portów
Z łatwością podłączaj się do komputerów gamingowych i służbowych, konsoli i zestawu słuchawkowego, korzystając z dwóch portów HDMI 2.0, jednego portu DisplayPort™ 1.4 i gniazda słuchawkowego 3,5 mm.[10]
Podstawa regulowana w czterech kierunkach
Dostosuj biurko do swoich potrzeb za pomocą w pełni regulowanej podstawy, w tym regulacji wysokości, nachylenia, obrotu w pionie i poziomie.
Przycisk OSD na joypadzie
Konfiguracja ustawień wyświetlania w trakcie rozgrywki bezpośrednio z poziomu monitora nigdy nie była łatwiejsza. Szybko poruszaj się po menu ekranowym za pomocą przycisku kontrolera OSD, aby dostosować jasność, współczynnik kontrastu i kolor.
Zintegrowany system zarządzania okablowaniem
Przejście kabla zlokalizowane na stojaku monitora pomaga utrzymać dobrą organizację w miejscu pracy.
Technologia HP Eye Ease z certyfikatem Eyesafe®
Wbudowana w ekran technologia HP Eye Ease z certyfikatem Eyesafe® zapewnia piękne kolory, redukując jednocześnie emisję niebieskiego światła, aby zapewnić komfort podczas korzystania z ekranu.
OMEN Gaming Hub
OMEN Gaming Hub to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co poprawi Twoje wrażenia w grach. Korzystaj z ulepszeń oprogramowania w zakresie kontroli sprzętu i usług na żywo.[3]
Skalowanie w dół do 4K w celu zapewnienia obsługi HDR przez konsolę
HDMI Downscaling dla HDR umożliwia konsolom przesyłanie sygnału HDR w natywnej rozdzielczości ekranu zamiast ograniczenia do UHD.
Zgodność z konsolami
Ten monitor dla graczy przeszedł ponad 140 testów, aby zagwarantować kompatybilność z wybraną przez Ciebie konsolą. Wystarczy podłączyć złącze HDMI i od razu rozpocząć grę.
HyperX OLED Core Protect
Najlepszą częścią gwarancji jest to, że nigdy nie trzeba z niej korzystać. Dzięki HyperX OLED Core Protect nasze monitory OLED stale utrzymują piksele aktywne i odświeżone, dzięki czemu nie musisz martwić się o wypalenie matrycy.[11]
3-letnia ograniczona gwarancja, obejmująca również wypalenie matrycy
Możesz spać spokojnie, Twój zakup objęty jest 3-letnią ograniczoną gwarancją zapewniającą niezawodne wsparcie oraz ochronę przed wypaleniem matrycy.[12]
WYDAJNOŚĆ OLED
Poczuj nowy poziom immersji dzięki temu imponującemu 27-calowemu monitorowi OLED. Wykorzystaj pełnię możliwości swoich gier dzięki ostrej rozdzielczości QHD, częstotliwości odświeżania 240 Hz oraz czasowi reakcji 0,03 ms. Fabryczna kalibracja kolorów zapewnia żywe i precyzyjne odwzorowanie barw oraz głęboki kontrast, tworząc niezwykle wciągające wrażenia z gry i podkreślając każdy detal. [1,2]
GRAJ PRZEZ CAŁY DZIEŃ
Panele OLED zapewniają wyjątkową jakość obrazu, a HyperX OMEN OLED 27q nie jest wyjątkiem. Technologia NVIDIA® G-SYNC® zapewnia ostry, płynny obraz bez zacięć i z minimalnym opóźnieniem sygnału. Dodatkowo HyperX OLED Core Protect zmniejsza ryzyko wypalenia matrycy, dzięki czemu gracze mogą bez obaw korzystać ze swoich ulubionych treści przez cały dzień.
ERGONOMIA
Niezależnie od tego, czy grasz, streamujesz czy tworzysz, Twój monitor musi za Tobą nadążać. HyperX OMEN OLED 27q możesz obracać, pochylać, ustawiać w trybie pivot oraz regulować jego wysokość, aby idealnie dopasować go do swojego stanowiska. Dzięki OMEN Gaming Hub wszystkie ustawienia i zapisane profile masz zawsze pod ręką — dostępne jednym kliknięciem myszy. [3]
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federalna Komisja Łączności (FCC), CE, BSMI
Wejdź na wyższy poziom grania z HyperX OLED
Odmień swoje codzienne doświadczenia z grania dzięki jakości OLED w HyperX OMEN OLED 27q. Ten monitor QHD 240 Hz wprowadza najwyższej jakości ekran OLED do szerszego grona użytkowników. Wyposażono go w zabezpieczenia HyperX przed wypaleniem, fabryczną kalibrację kolorów oraz funkcje oprogramowania dostępne wyłącznie w monitorach HyperX.
| Marketing Description | |
| Odmień swoje codzienne doświadczenia z grania dzięki jakości OLED w HyperX OMEN OLED 27q. Ten monitor QHD 240 Hz wprowadza najwyższej jakości ekran OLED do szerszego grona użytkowników. Wyposażono go w zabezpieczenia HyperX przed wypaleniem, fabryczną kalibrację kolorów oraz funkcje oprogramowania dostępne wyłącznie w monitorach HyperX. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2504951 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Pikseli na cal | 110 |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB, 99% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 400 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | 2H Hard Coating, Mgła 25%, antyrefleks |
| Charakterystyka | 3-stronny bezkrawędziowy, technologia Flicker Free, HP Eye Ease, Głębia Koloru 10-bit |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.93 cm x 22.3 cm x 51.4 cm - z podstawką |
| Waga | 6.72 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP) DisplayPort 1.4 (HDCP) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Odpinana podstawa, technologia Flicker-free, obsługuej interfejs VESA |
| Zestaw montażowy | Dołączony |
| Zgodność z normami | Australia-Nowa Zelandia - MEPS, BIS, BSMI, CB, CCC, CEL, cTUVus, EAC, FCC, ISO 9241-307, KC, KCC, NOM, PSB, Argentina S-Mark, TUV S, VCCI, Wietnam - MEPS, WEEE, EU RoHS, CEC, aplikacja WW, ICE, TUV GS, Eyesafe Certification, TUV pozbawiona migotania, ISC, NRCS, UAE ECAS, ograniczenie niebieskiego światła TUV, Australian-New Zealand DoC, CEL Grade 3, Ukraine EE, Korea MEPS |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 63 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 75 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | HP OMEN Gaming Hub |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 60.93 cm - głębokość: 4.8 cm - wysokość: 35.43 cm - waga: 4 kg Z podstawką - szerokość: 60.93 cm - głębokość: 22.3 cm - wysokość: 51.4 cm - waga: 6.72 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 79 cm |
| Głębokość transportowa | 16 cm |
| Wysokość transportowa | 44.6 cm |
| Waga transportowa | 10 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 90% RH (condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CH0R2E9 |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







