10897 zł
Cena netto: 8 859,35 zł
Cena netto: 8 859,35 zł
SKU: 21X0000UPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop LENOVO ThinkPad dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| WYDAJNOŚĆ | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 PRO 450 (8 rdzeni / 16 wątków, 2.0 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Kategoria AI PC | Copilot + PC, stacje robocze gotowe na AI |
| NPU | Zintegrowany AMD Ryzen™ AI, do 50 TOPS |
| Karta graficzna | Zintegrowana AMD Radeon™ 860M Graphics |
| Chipset | Platforma AMD SoC |
| Pamięć RAM | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Sloty pamięci | Dwa sloty DDR5 SODIMM, obsługa dual-channel |
| Maksymalna pamięć | Do 96GB (2x 48GB DDR5 SODIMM) |
| Dysk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Slot dysku | Jeden slot M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 |
| Maksymalna obsługa dysków | Do jednego dysku SSD M.2 2280 Gen 5 Performance o pojemności 2TB |
| Czytnik kart | Brak czytnika kart |
| Układ audio | High Definition (HD) Audio, kodek Realtek® ALC3287 |
| Głośniki | Głośniki stereo, 2W x2, Dolby Atmos® |
| Mikrofon | 2x mikrofon matrycowy |
| Kamera | 5.0MP + IR z osłoną prywatności, HDR oraz funkcją wykrywania obecności użytkownika |
| Bateria | 60Wh |
| Zasilacz | 65W USB-C® (3-pin) |
| KONSTRUKCJA | |
| Ekran | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitów, matowy, 45% NTSC, folia 3M™ Dual Brightness Enhancement Film |
| Ekran dotykowy | Brak |
| Stosunek ekranu do obudowy | 87.49% |
| Kalibracja kolorów | AICCP Color Calibration |
| Obsługa pióra | Brak obsługi pióra |
| Klawiatura | Podświetlana, angielska (EU) |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 313.6 x 221.7 x 12.1/15.93 (przód/tył), 22.6 mm (maksymalnie) |
| Waga | Od 1.29 kg (2.84 lbs) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał obudowy | PC + 20% CF + 50% GF + 30% PCC (góra), PC + 50% GF + 45% PCC (dół) |
| OPROGRAMOWANIE | |
| System operacyjny | Windows® 11 Pro, polski / angielski |
| Dołączone oprogramowanie | Lenovo® AI Now |
| ŁĄCZNOŚĆ | |
| WLAN + Bluetooth | MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4, AMD PRO Manageability |
| WWAN | Możliwość rozbudowy o 5G |
| Karta SIM | Brak fizycznej karty SIM w zestawie |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45), AMD PRO Manageability |
| NFC | Brak NFC |
| Porty |
|
| Porty opcjonalne (skonfigurowane) | 1x slot Nano-SIM |
| Stacja dokująca | Obsługa różnych stacji dokujących przez Thunderbolt™ / USB-C® |
| BEZPIECZEŃSTWO I PRYWATNOŚĆ | |
| Układ bezpieczeństwa | Dedykowany TPM 2.0 Enabled |
| Zabezpieczenia fizyczne | Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm |
| Czytnik kart inteligentnych | Brak czytnika Smart Card |
| Czytnik linii papilarnych | Dotykowy, Match-on-Chip, zintegrowany z przyciskiem zasilania |
| Inne zabezpieczenia |
|
| ZARZĄDZANIE | |
| Zarządzanie systemem | AMD PRO Manageability |
| GWARANCJA | |
| Podstawowa gwarancja | 3 lata, Courier lub Carry-in z 1 rokiem gwarancji na baterię |
| Dołączone rozszerzenie | 3Y Premier Support Upgrade z 3Y Courier/Carry-In WHB(CPN), CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG |
| AKCESORIA | |
| Dołączone akcesoria | Brak |
| CERTYFIKATY | |
| Certyfikaty ISV | Prosimy odwiedzić stronę certyfikacji ISV dla stacji roboczych Lenovo® |
| Certyfikaty ekologiczne |
|
| Testy wojskowe | Zgodność z normą MIL-STD-810H |
| INFORMACJE O MODELU | |
| Model | 21X0000UPB |
| Typ urządzenia | 21X0 |
| Region | EET |
| Kraj/Region | Polska |
| TopSeller | Tak |
| EAN / UPC / JAN | 0199275293849 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 21X0000UPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







