1081 zł
Cena netto: 878,86 zł
Cena netto: 878,86 zł
SKU: 64A6GAR6EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LENOVO T27Q-40 27 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15,5 cm Wbudowana kamera/aparat
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkVision T27Q-40 został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość obrazu w środowisku profesjonalnym. Dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi QHD o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 monitor ten zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz dzięki zaawansowanej technologii TFT. Ciesz się kątem widzenia wynoszącym 178 stopni w pionie i poziomie oraz dynamicznym współczynnikiem kontrastu 3000000:1, który zapewnia żywe kolory i ostry obraz. Monitor jest wyposażony w technologię Natural Low Blue Light, dzięki czemu nadaje się do długotrwałego użytkowania, jednocześnie zmniejszając zmęczenie oczu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2213056 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB | 15 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal | 109 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Czas reakcji | 4 ms (wartość ekstremalna), 6 ms (standardowo) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 183 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Zintegrowane zarządzanie kablami, High Bit Rate 2 (HBR2), technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), faseta 2 mm (bok), technologia Natural Low Blue Light, obsługa kamery modularnej, Menadżer floty wyświetlaczy Lenovo (LDFM), modular speaker support |
| Kolor | Czarne zaćmienie |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.36 cm x 19.5 cm x 53.93 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 6.5 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.4 USB 3.2 Generacji 1. downstream (dane, zasilanie do 15 W) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (BC 1.2) USB-B 3.2 Generacji 1 upstream |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23.5 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 155 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługa Tiny |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel z USB-B na USB-A - 1.8 m |
| Zgodność z normami | RoHS, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, Certyfikacja Komfortu Oka TUV Rheinland (5 gwiazdek) |
| Lokalizacja | EMEA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 29 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 17 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 90 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Lenovo ThinkColour |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.36 cm - głębokość: 19.5 cm - wysokość: 53.93 cm - waga: 6.5 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.36 cm - głębokość: 19.5 cm - wysokość: 38.43 cm - waga: 6.5 kg Bez podstawki - szerokość: 61.36 cm - głębokość: 4.6 cm - wysokość: 35.71 cm - waga: 4.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61.36 cm |
| Głębokość transportowa | 19.5 cm |
| Wysokość transportowa | 53.93 cm |
| Waga transportowa | 9.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 80% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 64A6GAR6EU |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







