2596 zł
Cena netto: 2 110,57 zł
Cena netto: 2 110,57 zł
SKU: 9H.LNXLE.EBE
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ RD280UG 28.2 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 71,6 cm (28.2") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3840 x 2560 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ENERGY STAR, EPEAT Bronze
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2392226 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 28" |
| Wielkość celownika | 28.2" |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 3:2 |
| Rozdzielczość natywna | 4K+ 3840 x 2560 przy 120 Hz |
| Pikseli na cal | 164 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 95% P3 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Panel nano matowy |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański |
| Charakterystyka | Paper Color mode, sRGB Mode, M-book Mode, tryb gry, tryb ePaper, Cinema Mode, tryb kodowania, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), technologia Flicker Free, Low Blue Light Mode, Color Weakness Mode, technologia Eye Reminder, ochrona w godzinach nocnych, Optymalizator wizualny, MoonHalo, DualView Plus, Auto Pivot, aktualizacja oprogramowania układowego przez USB, Obraz w obrazie, obraz po obrazie, FreeSync Premium Technology |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.04 cm x 23.33 cm x 61.52 cm - z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) |
| Waga | 10.1 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 2.3) DisplayPort 1.4 USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) USB-B 3.2 Generacji 1 upstream (tylko dane) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 4,5 W) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 15 W) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 7,5 W) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C 1 x kabel USB 3.2 |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Eye Comfort Certification 2.0, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Reflection-Free Certification |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 27 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 30 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 250 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Display Quikit, Display Pilot 2 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) - szerokość: 61.04 cm - głębokość: 23.33 cm - wysokość: 61.52 cm - waga: 10.1 kg Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 61.04 cm - głębokość: 23.33 cm - wysokość: 46.52 cm - waga: 10.1 kg Z uchwytem (orientacja portretowa, najwyższa pozycja) - szerokość: 43.28 cm - głębokość: 23.33 cm - wysokość: 71.45 cm - waga: 10.1 kg Z podpórką (orientacja pionowa, najniższa pozycja) - szerokość: 43.28 cm - głębokość: 23.33 cm - wysokość: 61.11 cm - waga: 10.1 kg Bez podstawki - szerokość: 61.04 cm - głębokość: 9.15 cm - wysokość: 43.28 cm - waga: 7.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Bronze |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.LNXLE.EBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







