4026 zł
Cena netto: 3 273,17 zł
Cena netto: 3 273,17 zł
SKU: 9H.LNYLA.TBE
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ MA270S 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Biały
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 70 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 5120 x 2880 px 5K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ENERGY STAR
| Marketing Description | |
| Monitor BenQ MA270S wyposażony jest w 27-calowy wyświetlacz z podświetleniem LED o natywnej rozdzielczości 5120 x 2880, zapewniający wyraźny obraz zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Dzięki obsłudze 1,07 miliarda kolorów oraz gamie barw obejmującej 99% przestrzeni sRGB i P3 monitor ten gwarantuje żywe i wierne odwzorowanie kolorów. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni, dzięki czemu monitor doskonale nadaje się do pracy zespołowej. Ponadto monitor jest wyposażony w takie funkcje, jak technologia Adaptive-Sync i obsługa HDR, co zapewnia płynny obraz i lepszy kontrast dzięki certyfikacji HDR10. Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, model MA270S jest wyposażony w wbudowane urządzenia, w tym hub USB 3.2 Gen 2/USB-C i przełącznik KVM, co pozwala na płynną łączność z wieloma urządzeniami peryferyjnymi. Monitor jest wyposażony w wiele wejść, w tym HDMI, USB-C i Thunderbolt 4, co zapewnia elastyczność w przypadku różnych urządzeń. Ergonomiczne regulacje, takie jak wysokość, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, zwiększają komfort użytkownika, a zastosowanie technologii Flicker-Free i Low Blue Light przyczynia się do komfortu dla oczu podczas długotrwałego użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2526285 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA MediaSync |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 2/USB-C, przełącznik KVM |
| Zasilanie USB | 96 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 5K 5120 x 2880 przy 70 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1167 mm |
| Pikseli na cal | 218 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB, 99% P3 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Nano połysk |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Temperatura koloru | 9300K, 5000K, 6500K |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański, bułgarski, grecki, ukraiński |
| Charakterystyka | Display P3 Mode, sRGB Mode, M-book Mode, tryb gry, tryb ePaper, Cinema Mode, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Color Weakness Mode, Optymalizator wizualny, Auto Pivot, ICCsync, Uniformity Technology, Obraz w obrazie, obraz po obrazie |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.4 cm x 22.02 cm x 57.991 cm - z podpórką (orientacja pozioma) |
| Waga | 8.64 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI Thunderbolt 4 (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 96 W) Thunderbolt 4 output (zasilanie do 15 W) USB-C 3,2 Generacji 2 upstream (Tryb Alt DisplayPort, dane, moc do 35W) Złącze słuchawkowe (mały jack) 2 x USB 3.2 Generacji 2 downstream (Typ A, moc do 7,5W) USB-C 3.2 Generacji 2. downstream (zasilanie do 15 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Ściereczka |
| Dołączone przewody | 1 x kabel Thunderbolt 4 - 1 m 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3, TUV Rheinland Eye Comfort Certification 3.0, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 28 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 29 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 280 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Display Quikit, Display Pilot 2 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podpórką (orientacja pozioma) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 57.991 cm - waga: 8.64 kg Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 42.991 cm - waga: 8.64 kg Z podpórką (orientacja pionowa) - szerokość: 36.8 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 72.44 cm - waga: 8.64 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 7.6 cm - wysokość: 36.8 cm - waga: 5.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.LNYLA.TBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







