8033 zł
Cena netto: 6 530,89 zł
Cena netto: 6 530,89 zł
SKU: MFF24RC/A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Apple
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt APPLE Studio Display dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przedstawiamy Studio Display. Wciągający 27-calowy wyświetlacz 5K Retina (rozmiar ekranu jest mierzony po przekątnej) z kamerą 12 MP z Centre Stage, mikrofonami studyjnej jakości i sześciogłośnikowym systemem dźwiękowym. Doskonale komponuje się z każdym komputerem Mac. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2472490 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Aparat 12 Mpx, 6 głośników z systemem woofers eliminujących drgania, macierz kształtowania wiązki 3 mikrofonów, koncentrator USB-C |
| Zasilanie USB | 96 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 5K 5120 x 2880 przy 60 Hz |
| Pikseli na cal | 218 |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Obsługa kolorów | Miliard kolorów |
| Charakterystyka | Szkło z nanoteksturą, P3 Wide Color Gamut, technologia True Tone, Dolby Atmos, wyświetlacz Retina, 14,7 miliona pikseli, czujnik światła w otoczeniu, Podświetlenie krawędziowe |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 62.3 cm x 3.1 cm x 36.2 cm |
| Waga | 5.4 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika | 12 Mpx |
| Cechy | Center Stage, tryb deskview |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ | Macierz 3 mikrofonów |
| Tryb pracy mikrofonu | Kształtowanie wiązki |
| Audio | |
| Typ | Głośnik z subwooferem - stereo z głośnikiem niskotonowym |
| Złącza | |
| Interfejsy | Thunderbolt 5 upstream (zasilanie do 96 W) 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (SuperSpeed USB (10 Gbps)) Thunderbolt 5 downstream (do połączenia typu łańcuszek) |
| Mechaniczne | |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Montaż poziomy/pionowy, Spatial Audio, nie zwiera PCW |
| Akcesoria w zestawie | Wspornik VESA |
| Dołączone przewody | 1 x Kabel Thunderbolt 5 Pro - 1 m |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 23 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Siri |
| Wymagany system operacyjny | Apple macOS Tahoe 26.3.1 lub nowszy, Apple iPadOS 26.3.1 lub nowszy |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Metale Ziem Rzadkich | 100% przetworzonych pierwiastków ziem rzadkich we wszystkich magnesach |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MFF24RC/A |
| Dane producenta | Apple One Apple Park Way Cupertino, CA 95014 |
| Podmiot odpowiedzialny | Apple Distribution International Limited Hollyhill Industrial Estate T23-YK84 Hollyhill, Cork 800702322 apple.com |
| Pomoc techniczna | http://www.apple.com/pl/support/contact/ |







