Cena netto: 418,70 zł
SKU: 24M2N3201PL/00
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy
Nowy monitor Philips jest przeznaczony dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można szybko uzyskać dostęp, oferuje wiele opcji. Tryb „FPS” (ang. First Person Shooting) poprawia wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb „Racing” charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz odpowiednio dostosowanym obrazem. Tryb „RTS” (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyróżnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 umożliwiają dostosowanie ustawień pod kątem różnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.
Evnia Precision Center: zmaksymalizuj swoje wrażenia z gry
Evnia Precision Center to łatwe w użyciu oprogramowanie zaprojektowane do optymalizacji i personalizacji monitora Evnia. Niezależnie od tego, czy jesteś codziennym graczem, czy rywalizujesz, oferuje szeroką gamę opcji dostosowywania, które pasują do Twojego unikalnego stylu gry. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i płynnej nawigacji, Evnia Precision Center daje pełną kontrolę, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść rozgrywkę na wyższy poziom — na wyciągnięcie ręki.
Smart Crosshair: większa celność i zabawa
Kolor celownika jest ustawiony domyślnie. Gdy funkcja Smart Crosshair jest włączona, kolor zmieni się jako kolor uzupełniający do koloru tła. Funkcja Smart Crosshair zwiększa celność, dzięki czemu można łatwiej dostrzec wrogów.
Smart MBR: redukcja rozmycia ruchu.
W celu redukcji rozmycia ruchu podświetlenie LED tego monitora będzie działać równolegle z częstotliwością odświeżania, aby kontrolować poziomy jasności w celu uzyskania najlepszej klarowności obrazu. Należy pamiętać, że Smart MBR jest trybem dla graczy i zaleca się wyłączenie tej funkcji poza grami, ponieważ może ona powodować migotanie ekranu.
Niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania 260 Hz zapewniająca rozgrywkę praktycznie bez opóźnień
Podczas grania w najbardziej intensywne gry zorientowane na akcję, Philips Evnia oferuje podkręconą częstotliwość odświeżania 260 Hz, która zapewnia wyjątkowo płynną rozgrywkę bez opóźnień. Szczególnie w przypadku szybkich gier, takich jak FPS i wyścigi, zapewnia doskonały ruch i wyrazistość obrazu. Wciągniesz się i poczujesz, jakbyś był(a) w grze.
Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe.
Panel Fast IPS: do intensywnych rozgrywek z krystalicznie czystym obrazem
Funkcja ta została stworzona z myślą o pełnej akcji rozgrywce. Nie tylko sprawia, że rozgrywka jest praktycznie pozbawiona rozmyć, ale także dobrze współgra z wysoką liczbą klatek na sekundę, gwarantując najlepszy i najostrzejszy obraz.
Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
Technologia High Dynamic Range zapewnia zupełnie nową jakość oglądania. Zadziwiająca jasność, niezrównany kontrast i zniewalający kolor sprawiają, że obraz ożywa. Jasne kolory są o wiele jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki pełniejszej palecie nowych, żywych barw, niespotykanych dotąd na ekranach monitorów, oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły i emocje.
SmartContrast zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.
Technologia SoftBlue: do przyjemnego oglądania.
Technologia SoftBlue LED, w połączeniu z panelem monitora o niskiej emisji niebieskiego światła, jest skutecznym rozwiązaniem zmniejszającym niekorzystne skutki zdrowotne spowodowane wysoką ekspozycją na światło niebieskie. Emisja w samym panelu została zredukowana o niemal 50 procent, a technologia SoftBlue LED aktywnie niweluje szkodliwe promieniowanie z ekranu.
Szybki czas reakcji — 0,3 ms — zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Monitor Philips ze Smart MBR 0,3 ms skutecznie eliminuje smugi i rozmycie obrazu, zapewniając ostrzejszy i bardziej przejrzysty obraz w grach. Dynamiczna akcja i dramatyczne przejścia będą płynnie odwzorowane. Najlepszy wybór do emocjonujących i wymagających płynności gier.
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Biały
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 260 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,3 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Monitor z matrycą Fast IPS wynosi rozgrywkę na wyższy poziom dzięki odświeżaniu 260 Hz (po podkręceniu) i czasowi reakcji 0,3 ms Smart MBR. Ostry obraz HDR i gwarantowana rozdzielczość Full HD zapewniają doskonałe wrażenia z gry w każdym aspekcie.
| Marketing Description | |
| Monitor Philips Evnia 3000 24M2N3201PL zapewnia wysoką jakość obrazu dzięki 24-calowemu wyświetlaczowi 1080p z podświetleniem LED. Wyposażony w technologię Fast IPS, ten monitor stacjonarny oferuje żywe kolory i doskonałe kąty widzenia, dzięki czemu nadaje się zarówno do gier, jak i do zastosowań profesjonalnych. Monitor obsługuje częstotliwość odświeżania do 260 Hz, zapewniając płynny obraz podczas szybkich akcji. Dzięki szeregowi rozwiązań przyjaznych dla środowiska, w tym ekologicznej konstrukcji zawierającej 5% plastiku pochodzącego z oceanów i 85% plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego, monitor ten jest wyborem, który szanuje zrównoważony rozwój, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność. Dzięki trybowi LowBlue Mode i technologii SoftBlue minimalizuje zmęczenie oczu podczas długich sesji użytkowania, zapewniając komfortowe wrażenia wizualne. Dodatkowe funkcje, takie jak SmartImage i SmartContrast, poprawiają wyświetlaną treść, a powłoka antyodblaskowa i twarda powłoka pomagają utrzymać widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, zapewniając klarowność i jakość. Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, tworzenie treści, czy codzienne zadania, ten monitor jest gotowy sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2555750 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 260 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal | 92.56 |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 86% Adobe RGB, 85.9% DCI-P3, 107% sRGB, 95.3% NTSC |
| Czas reakcji | 0,3 ms (Smart MBR) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 260 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 290 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Języki OSD | Portugalski brazylijski, czeski, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, chiński (uproszczony), szwedzki, turecki, chiński (tradycyjny), ukraiński |
| Charakterystyka | Tekstura powierzchni, LowBlue Mode, SmartImage, panel bez migotania, Niskie Opóźnienie Wejścia, Smart MBR Sync, Smart Crosshair, SmartContrast, Technologia SoftBlue |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54 cm x 19.5 cm x 43.3 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 3.14 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | Słuchawki HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort (HDCP 1.4, HDCP 2.2) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie, 5% plastiku związanego z oceanem, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | HDCP 1.4, HDCP 2.2, DDC/CI, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 16.2 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Evnia Precision Center |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 54 cm - głębokość: 19.5 cm - wysokość: 43.3 cm - waga: 3.14 kg Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 5.5 cm - wysokość: 32.5 cm - waga: 2.55 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69 cm |
| Głębokość transportowa | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa | 42 cm |
| Waga transportowa | 5.36 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 24M2N3201PL/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







