Cena netto: 756,10 zł
SKU: 24B2U3601/00
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Ten monitor zapewnia wydajność biznesową. Jest nie tylko wyposażony w niezbędne funkcje, ale ma też takie, które się wyróżniają, jak częstotliwość odświeżania 120 Hz, SoftBlue, Flicker-Free, mocowanie VESA i wiele innych.
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.
Technologia SoftBlue: do przyjemnego oglądania.
Technologia SoftBlue zapewnia większy komfort widzenia i ochronę przed niekorzystnym wpływem długotrwałego narażenia na światło niebieskie. Dzięki panelowi o niskim poziomie światła niebieskiego stosunek emisji światła wyświetlacza w zakresie 415–455 nm do 400–500 nm jest zmniejszony do poniżej 50%. W rezultacie technologia SoftBlue zapewnia optymalny komfort widzenia, minimalizuje zmęczenie oczu i wspomaga długotrwałą koncentrację. Co więcej, technologia SoftBlue LED została przetestowana i uzyskała certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) potwierdzający jej skuteczność w redukcji emisji światła niebieskiego.
Smart Link Sync: do jednolitego wyświetlania w konfiguracji łańcuchowej
Z łatwością stwórz płynną przestrzeń roboczą z wieloma monitorami dzięki funkcji Smart Link Sync, która automatycznie dostosowuje ustawienia wyświetlania na monitorach w konfiguracji łańcuchowej. Niezależnie od tego, czy projektujesz, prezentujesz, czy wykonujesz wiele zadań jednocześnie, ciesz się spójną jasnością i kolorami bez konieczności ręcznej regulacji. Wybierz tryb OSD Sync lub Light Sync (niski, średni lub wysoki) na głównym monitorze, aby dopasować go do swojego środowiska. W przypadku identycznych monitorów każdy tryb zapewnia jednolity obraz; w przypadku różnych modeli funkcja Light Sync inteligentnie dostosowuje jasność, zapewniając zrównoważony, profesjonalny wygląd na wszystkich ekranach.
Bardzo wąska ramka: minimalne krawędzie i większy ekran
Ten monitor sprawia, że oglądanie staje się bardziej płynne i kompletne dzięki zmniejszeniu ilości ramki otaczającej ekran. Funkcja Ultra Slim Bezel zapewnia eleganckie przejście od ekranu do wąskiej ramki monitora, dzięki czemu jest on piękniejszy pod względem formy i funkcji.
Certyfikat Eyesafe zapewnia ochronę przed niebieskim światłem i precyzyjne odwzorowanie kolorów
Monitor Philips spełnia wymogi standardu eyesafe® CERTIFIED 2.0, co zapewnia prawdziwą ochronę przed długim wystawieniem na działanie niebieskiego światła. Zawsze włączony filtr niebieskiego światła nie tylko pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, ale także gwarantuje integralność kolorów.
Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.
SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie
Podstawa SmartErgoBase umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i zarządzanie przewodami. Podstawę można obracać i przechylać pod różnymi kątami, aby zapewnić maksymalny komfort. Możliwość regulowania wysokości pozwala ustawić ekran na optymalnym poziomie, zmniejszając obciążenie fizyczne podczas długiego dnia pracy, a system zarządzania przewodami zmniejsza plątaninę kabli i pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy.
RJ-45 – USB-C zapewnia łatwą i bezpieczną łączność sieciową
Uproszczenie połączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych z komputerem za pomocą jednego złącza USB typu C i jednego kabla, obejmuje połączenie sieciowe, wyjście wideo o wysokiej rozdzielczości z komputera do monitora oraz surfowanie po Internecie bez dodatkowych kabli sieciowych, a nawet bez portu LAN w notebooku. Połączenie RJ45 przez USB-C oferuje szybkie i bezpieczne połączenie w razie potrzeby. Uzyskanie większych prędkości przesyłania danych pozwala na ich najszybszy dotąd transfer z dysku twardego do komputera. Ponadto USB-C z funkcją zasilania może nawet pozwolić na zasilanie notebooka z monitora, eliminując konieczność dodatkowych przewodów zasilających.
Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli
Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 lub 2560 x 1080 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli, jak również obsługa standardów połączeń o dużej przepustowości pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD-CAM, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.
Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia niezwykle płynny obraz
Do gier i filmów potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz. Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 120 razy na sekundę, czyli z częstotliwością dużo wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 120 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć.
Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas.
| Marketing Description | |
| Monitor Philips 24B2U3601 zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki 24-calowemu wyświetlaczowi QHD o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440. Technologia TFT oraz kąt widzenia wynoszący 178 stopni w pionie i poziomie zapewniają wierne odwzorowanie kolorów i komfort użytkowania z różnych pozycji. Technologia Adaptive-Sync, wraz z technologiami Flicker-Free i SoftBlue, zwiększa komfort widzenia poprzez zmniejszenie zmęczenia oczu, dzięki czemu monitor nadaje się do długotrwałego użytkowania. Wszechstronne opcje łączności, w tym kable HDMI, DisplayPort i USB-C, są dostosowane do wielu urządzeń, a wbudowany hub USB i adapter sieciowy Gigabit Ethernet zapewniają wygodę użytkownikom, którzy potrzebują wielu połączeń. Podstawa Smart Ergo umożliwia regulację pochylenia, obrotu i wysokości, zapewniając komfort i wydajność pracy. Monitor jest funkcjonalny i energooszczędny, spełnia wymagania certyfikatu ENERGY STAR i jest wykonany w 85% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu poużytkowego, co zmniejsza jego wpływ na środowisko. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2517508 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB, adapter sieciowy Gigabit Ethernet |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2058 mm |
| Pikseli na cal | 123 |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów | 110% sRGB, 98% NTSC |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka | Synchronizacja na Zieleni, SmartImage, podstawa Smart Ergo, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, Technologia Adaptive-Sync, Szeroki Kąt Patrzenia, EasyRead, sRGB Mode, technologia Eyesafe, SmartControl |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.2 cm x 22.8 cm x 49.9 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 5.7 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Wyjście DisplayPort Złącze USB-C upstream (HDCP 1.4, HDCP 2.2) LAN (RJ-45) 4 x USB — downstream (typ A) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-C na USB-C |
| MTBF | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami | Plug and Play, DDC/CI, RoHS, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, High Bit Rate 3 (HBR3), TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 17.38 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Philips SmartControl |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 54.2 cm - głębokość: 22.8 cm - wysokość: 49.9 cm - waga: 5.7 kg Bez podstawki - szerokość: 54.2 cm - głębokość: 4.6 cm - wysokość: 32 cm - waga: 4.03 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61.5 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 38.5 cm |
| Waga transportowa | 8.03 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 24B2U3601/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







