Cena netto: 458,54 zł
SKU: XB2791HS-B1
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ErP, TCO CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
ProLite XB2791HS ma 27-calowy wyświetlacz Full HD z elegancką, cienką ramką z czterech stron, co pomaga stworzyć schludne i nowoczesne miejsce pracy z wieloma monitorami. Panel IPS zapewnia ostry obraz, żywe kolory i stałą jasność pod każdym kątem. Dzięki szybkiej częstotliwości odświeżania 120 Hz obraz pozostaje płynny i responsywny, niezależnie od tego, czy pracujesz nad złożonymi zadaniami, czy korzystasz z multimediów. Technologia eliminująca migotanie i reduktor niebieskiego światła zwiększają komfort dla oczu, zwłaszcza podczas długotrwałego użytkowania. Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację wysokości w zakresie 15 cm oraz funkcje pochylania, obracania i obrotu, dzięki czemu można łatwo ustawić ekran zgodnie z własną postawą i zachować komfort przez cały dzień. Zintegrowane głośniki i gniazdo słuchawkowe pozwalają uniknąć bałaganu na biurku, zapewniając jednocześnie wygodę podczas rozmów telefonicznych. Dzięki certyfikatowi EPEAT Silver, zgodności z TCO Certified i klasie energetycznej C, model XB2791HS wspiera zarówno wydajną pracę, jak i odpowiedzialne zużycie energii
Panoramiczne stanowisko, większa przestrzeń pracy
Połącz kilka monitorów z ultracienką ramką, aby stworzyć panoramiczne stanowisko pracy. Zyskaj pełen podgląd aplikacji, usprawnij multitasking i zwiększ swoją produktywność.
Pełna regulacja podstawy dla wygody użytkowania
Łatwo znajdź idealne ustawienie ekranu i utrzymaj zdrową, wygodną postawę przez cały dzień. Dzięki w pełni regulowanej podstawie możesz bez wysiłku dostosować monitor do swoich potrzeb. Podnieś lub opuść ekran, obróć go w lewo lub w prawo albo pochyl, aby zmniejszyć odblaski i uzyskać najlepszy kąt widzenia. Niezależnie od tego czy pracujesz, projektujesz, czy uczestniczysz w długich wideokonferencjach, ta elastyczność pozwala zredukować napięcie szyi i pleców, zwiększając komfort i produktywność każdego dnia.
Zintegrowane audio, porządek na biurku
Ciesz się czystym i przyjemnym dźwiękiem podczas rozmów, oglądania wideo i słuchania muzyki. Zintegrowany system audio pozwala utrzymać porządek na biurku bez potrzeby korzystania z dodatkowych głośników.
Mniejsze zmęczenie oczu
Pracuj, ucz się i graj dłużej przy zachowaniu większego komfortu wizualnego. Funkcja Blue Light Reducer pozwala zmniejszyć emisję światła niebieskiego za pomocą ustawień oprogramowania, pomagając zminimalizować zmęczenie oczu podczas wielogodzinnych sesji przed ekranem. W połączeniu z technologią Flicker-free (brak migotania), rozwiązanie to zapewnia wygodę użytkowania i pozwala zachować koncentrację przez cały dzień.
Ogranicz zużycie energii elektrycznej, utrzymaj wydajność obrazu
W porównaniu z monitorem klasy energetycznej C o tych samych rozmiarach, monitor iiyama z etykietą energetyczną C pozwala obniżyć koszty energii o około 37% i to bez utraty jakości obrazu. Wydajne podświetlenie LED w połączeniu z wysokowydajnym filtrem kolorów zachowuje jasność i intensywność kolorów, gwarantując wrażenia wizualne jakich oczekujesz. A dzięki niższemu zużyciu energii chronisz również środowisko.
| Marketing Description | |
| Iiyama ProLite XB2791HS-B1 to wszechstronny 27-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, przeznaczony zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i dynamicznemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 80 000 000:1 monitor ten zapewnia ostry i żywy obraz, obsługując 16,7 miliona kolorów. Zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, gwarantując spójne wrażenia niezależnie od pozycji. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak Blue Light Reducer i Flicker-Free, priorytetowo traktuje komfort dla oczu podczas długich godzin użytkowania. Wyposażony w wejścia HDMI i DisplayPort, monitor ten oferuje płynną łączność. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na regulację wysokości, obracanie w pionie, obrotowanie i pochylenie, dzięki czemu można go dostosować do konfiguracji każdego użytkownika. Dodatkowe funkcje, takie jak technologia Adaptive-Sync i system zarządzania kablami, przyczyniają się do zwiększenia wydajności i zmniejszenia bałaganu. Monitor iiyama ProLite to niezawodny wybór, który łączy w sobie funkcjonalność i komfort zarówno w środowisku domowym, jak i biurowym. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2541773 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Matowa |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Czeski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, Joystick, Technologia Adaptive-Sync, tryb Eye comfort, Blue Light Reducer Function, i-Style colour, cienka ramka po czterech stronach |
| Kolor | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.15 cm x 22.45 cm x 40.4 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga | 5.4 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.2 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| Zgodność z normami | TUV GS, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 14 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.15 cm - głębokość: 22.45 cm - wysokość: 40.4 cm - waga: 5.4 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.15 cm - głębokość: 22.45 cm - wysokość: 54.75 cm - waga: 5.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69.1 cm |
| Głębokość transportowa | 14.2 cm |
| Wysokość transportowa | 44.2 cm |
| Waga transportowa | 7.5 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | XB2791HS-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







