Cena netto: 529,27 zł
SKU: X2793QSU-B1
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ErP, TCO CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
Zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności, monitor ProLite X2793QSU pomaga zachować koncentrację i efektywność przez cały dzień. 27-calowy ekran QHD (2560×1440) zapewnia więcej miejsca do pracy, umożliwiając wyświetlanie dokumentów obok siebie, precyzyjną edycję lub jednoczesne otwieranie wielu aplikacji, a wszystko to w ostrym szczególe. Panel IPS zapewnia żywe kolory i stałą klarowność obrazu pod każdym kątem widzenia. Technologia eliminująca migotanie i reduktor niebieskiego światła zwiększają komfort widzenia, zwłaszcza podczas długotrwałego użytkowania. Czterostronna konstrukcja z ultracienką ramką nadaje biurku schludny i nowoczesny wygląd i idealnie nadaje się do płynnej konfiguracji wielu monitorów. Wbudowane głośniki, dwuportowy hub USB, wejścia HDMI i DisplayPort oraz gniazdo słuchawkowe pomagają zmniejszyć plątaninę kabli, zapewniając jednocześnie połączenie z niezbędnymi urządzeniami. Dzięki rejestracji w programie EPEAT i certyfikacji TCO monitor X2793QSU wspiera zarówno odpowiedzialne zużycie energii, jak i niezawodną codzienną wydajność
Zyskaj szerszą perspektywę z QHD
Rozdzielczość QHD 2560×1440 oferuje aż do 77% więcej przestrzeni roboczej niż Full HD. Dzięki temu zyskujesz więcej miejsca na efektywny multitasking, możesz wyświetlać więcej treści jednocześnie i pracować z większą precyzją i bez potrzeby ciągłego przełączania się między oknami.
Panoramiczne stanowisko, większa przestrzeń pracy
Połącz kilka monitorów z ultracienką ramką, aby stworzyć panoramiczne stanowisko pracy. Zyskaj pełen podgląd aplikacji, usprawnij multitasking i zwiększ swoją produktywność.
Uniwersalne złącza kompatybilne z każdym urządzeniem
Podłącz wiele urządzeń i akcesoriów w jednym prostym kroku dzięki złączom HDMI, DisplayPort oraz wbudowanemu hubowi USB. Uporządkuj swoją przestrzeń roboczą zwiększając efektywność i zapewniając sobie wygodną, nieprzerwaną pracę.
Zintegrowane audio, porządek na biurku
Ciesz się czystym i przyjemnym dźwiękiem podczas rozmów, oglądania wideo i słuchania muzyki. Zintegrowany system audio pozwala utrzymać porządek na biurku bez potrzeby korzystania z dodatkowych głośników.
Mniejsze zmęczenie oczu
Pracuj, ucz się i graj dłużej przy zachowaniu większego komfortu wizualnego. Funkcja Blue Light Reducer pozwala zmniejszyć emisję światła niebieskiego za pomocą ustawień oprogramowania, pomagając zminimalizować zmęczenie oczu podczas wielogodzinnych sesji przed ekranem. W połączeniu z technologią Flicker-free (brak migotania), rozwiązanie to zapewnia wygodę użytkowania i pozwala zachować koncentrację przez cały dzień.
| Marketing Description | |
| Iiyama ProLite X2793QSU-B1 to 27-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości wrażeń wizualnych. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i obsłudze 16,7 mln kolorów zapewnia on wyraźny obraz i żywe barwy. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, co pozwala na uzyskanie spójnego i dokładnego obrazu z każdej pozycji. Monitor charakteryzuje się smukłą ramką z czterech stron, co poprawia ogólną estetykę i zapewnia bardziej wciągające wrażenia. Wyposażony w technologię Adaptive-Sync i czas reakcji wynoszący 1 ms, idealnie nadaje się zarówno do gier, jak i do zastosowań profesjonalnych, redukując rozmycie ruchu i zapewniając płynną grafikę. Wbudowane funkcje, takie jak redukcja niebieskiego światła i tryb komfortu dla oczu, pomagają zminimalizować zmęczenie oczu podczas długich godzin użytkowania, dzięki czemu monitor ten nadaje się do różnych zastosowań, od gier po projektowanie graficzne. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2494225 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 112 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Matowa |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Czeski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka | Technologia Overdrive, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, Joystick, Technologia Adaptive-Sync, tryb Eye comfort, Blue Light Reducer Function, Tryb Eko, i-Style colour, cienka ramka po czterech stronach |
| Kolor | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.3 cm x 19 cm x 42.85 cm |
| Waga | 4 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.2 2 x USB 2.0 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - 1.5 m 1 x kabel HDMI - 1.5 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m |
| Zgodność z normami | TUV GS, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 17 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.8 cm |
| Głębokość transportowa | 12.6 cm |
| Wysokość transportowa | 44.2 cm |
| Waga transportowa | 6.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X2793QSU-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







