Cena netto: 802,44 zł
SKU: 27B2N3500JH/00
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki Wbudowana kamera/aparat
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, EPEAT CB
Wykonuj codzienne zadania szybko i wygodnie dzięki technologii SoftBlue i częstotliwości odświeżania 100 Hz tego monitora. Funkcje zwiększające produktywność, takie jak USB-C i kamera internetowa z funkcją Windows Hello, zapewniają wydajność i wygodę, których oczekujesz.
Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.
Zgodność z Windows Hello — bezproblemowy, bezpieczny dostęp
Zaloguj się szybciej i bezpieczniej z Windows Hello. Kamera internetowa tego monitora Philips jest zgodna z Windows Hello, umożliwiający szybkie rozpoznawanie twarzy i łatwy dostęp za każdym razem, gdy włączasz urządzenie.
Regulowana kamera internetowa: do wygodnych wideokonferencji.
Zwiększ komfort wideokonferencji dzięki tej funkcji. Regulując kamerę internetową do tyłu i do przodu o 30 stopni, użytkownicy mogą teraz wygodnie dzwonić i uczestniczyć w spotkaniach z dowolnej pozycji, która najbardziej im odpowiada.
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.
Smart Link Sync: dopasowuje główny wyświetlacz do dodatkowego ekranu
Ustawienia jasności i kolory są automatyczne synchronizowane, gdy monitor ten jest używany w konfiguracji łańcuchowej jako dodatkowy monitor podłączony do monitora głównego, który obsługuje funkcję Smart Link Sync. Niezależnie od tego, czy projektujesz, prowadzisz prezentację, czy wykonujesz wiele zadań jednocześnie, korzystaj z płynnej spójności wizualnej na wszystkich ekranach. Wybierz tryb OSD Sync lub Light Sync (poziom niski, średni lub wysoki) dla głównego monitora, aby dopasować jego wyświetlacz do otoczenia.
Certyfikat Eyesafe zapewnia ochronę przed niebieskim światłem i precyzyjne odwzorowanie kolorów
Monitor Philips spełnia wymogi standardu eyesafe® CERTIFIED 2.0, co zapewnia prawdziwą ochronę przed długim wystawieniem na działanie niebieskiego światła. Zawsze włączony filtr niebieskiego światła nie tylko pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, ale także gwarantuje integralność kolorów.
Technologia SoftBlue: do przyjemnego oglądania.
Technologia SoftBlue zapewnia większy komfort widzenia i ochronę przed niekorzystnym wpływem długotrwałego narażenia na światło niebieskie. Dzięki panelowi o niskim poziomie światła niebieskiego stosunek emisji światła wyświetlacza w zakresie 415–455 nm do 400–500 nm jest zmniejszony do poniżej 50%. W rezultacie technologia SoftBlue zapewnia optymalny komfort widzenia, minimalizuje zmęczenie oczu i wspomaga długotrwałą koncentrację. Co więcej, technologia SoftBlue LED została przetestowana i uzyskała certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) potwierdzający jej skuteczność w redukcji emisji światła niebieskiego.
Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas.
Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli
Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 lub 2560 x 1080 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli, jak również obsługa standardów połączeń o dużej przepustowości pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD-CAM, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.
Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia niezwykle płynny obraz
Do gier i filmów potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz. Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 120 razy na sekundę, czyli z częstotliwością dużo wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 120 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć.
HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).
| Marketing Description | |
| Monitor Philips 27B2N3500JH został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu produktywności i wydajności pracy dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi QHD. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 monitor ten zapewnia ostry, żywy obraz, odpowiedni zarówno do zadań profesjonalnych, jak i rozrywki. Powłoka przeciwodblaskowa ogranicza rozpraszające odbicia, zapewniając komfortową i wyraźną pracę, a wbudowany mikrofon i kamera umożliwiają płynne prowadzenie wideokonferencji. Wyposażony w szereg opcji łączności, w tym dwa porty HDMI i DisplayPort, monitor ten umożliwia podłączenie wielu urządzeń, upraszczając konfigurację miejsca pracy. Regulowana wysokość podstawy pozwala na dostosowanie kąta widzenia, a funkcje pochylenia, obracania w pionie i obracania w pionie zapewniają ergonomiczny komfort. Dzięki technologiom takim jak Flicker-Free i Eyesafe monitor minimalizuje zmęczenie oczu, promując lepsze długoterminowe zdrowie. Monitor ten działa wydajnie, a jednocześnie jest wykonany w 85% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu poużytkowego i posiada certyfikat ENERGY STAR. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2549409 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB, kamerka internetowa |
| Zasilanie USB | 15 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal | 109 |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów | 108% sRGB, 97% NTSC |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 190 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Języki OSD | Portugalski brazylijski, czeski, duński, angielski, francuski, fiński, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, portugalski, Polish, rosyjski, chiński (uproszczony), hiszpański, szwedzki, chiński (tradycyjny), turecki, ukraiński |
| Charakterystyka | Synchronizacja na Zieleni, sRGB Mode, SmartImage, Technologia Adaptive-Sync, EasyRead, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, ochrona przed niebieskim światłem, Smart Link Sync |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.5 cm x 22.9 cm x 54 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 6.36 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika | 5 Mpx |
| Cechy | Zgodność z Windows Hello, wbudowany mikrofon, kontrolka LED, nachylenie -30°/+30° |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 USB — upstream (typ B) Wyjście audio (mały jack) USB — upstream (typ B) 3 x USB USB-C (dane, zasilanie do 15 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| MTBF | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami | HDCP 1.4, HDCP 2.3, Plug and Play, DDC/CI, RoHS, PVC-free, bez BFR, Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 18.3 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.5 cm - głębokość: 22.9 cm - wysokość: 54 cm - waga: 6.36 kg Bez podstawki - szerokość: 61.5 cm - głębokość: 4.6 cm - wysokość: 36.1 cm - waga: 4.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 73 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 44.5 cm |
| Waga transportowa | 9.25 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27B2N3500JH/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







