7086 zł
Cena netto: 5 760,98 zł
Cena netto: 5 760,98 zł
SKU: 9H.Y0ELB.QBE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ PD2770U 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11,5 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| Podnieś jakość wrażeń wizualnych dzięki 27-calowemu monitorowi BenQ PD2770U, zaprojektowanemu z myślą o profesjonalistach i entuzjastach, którzy cenią sobie jakość obrazu. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i formatowi wideo 4K UHD monitor zapewnia klarowność i szczegółowość obrazu. Technologia IPS zapewnia żywe kolory, obsługując do 1,07 miliarda kolorów i oferując 100% gamę kolorów Rec 709 oraz 99% pokrycie Adobe RGB i DCI-P3, co idealnie nadaje się do projektowania graficznego i tworzenia treści. Monitor oferuje wszechstronne opcje łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, kompatybilne z szeroką gamą urządzeń. Wbudowany hub USB-C i adapter sieciowy Ethernet zwiększają produktywność, umożliwiając podłączenie urządzeń peryferyjnych. Ergonomiczne regulacje, takie jak wysokość, obracanie w pionie, obrót i pochylenie, zapewniają komfortowe wrażenia wizualne, zaspokajając różne potrzeby użytkowników. Ulepszone funkcje, takie jak obsługa HDR10, Picture-in-Picture i zaawansowane opcje kalibracji sprawiają, że BenQ PD2770U jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują wydajności w eleganckiej obudowie. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2441876 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C, Adapter sieciowy Etherner, przełącznik KVM |
| Zasilanie USB | 96 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1557 mm |
| Pikseli na cal | 163 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% Rec 709, 99% Adobe RGB, 99% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Panel nano matowy |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Temperatura koloru | 9300K, 5000K, 6500K |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański |
| Charakterystyka | Jasność HLG, Display P3 Mode, paleta kolorów Adobe RGB, paleta kolorów Rec 709, sRGB Mode, M-book Mode, kalibracja DICOM, CAD/CAM Mode, tryb animacji, tryb ciemni, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), Sprawozdanie z kalibracji fabrycznej, kalibracja Delta E<1,5, GamutDuo, Auto Pivot, Hardware Calibration Ready, Uniformity Technology, obraz po obrazie, Obraz w obrazie, czujnik kalibracji, 3D-LUT 16-bit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.4 cm x 24.207 cm x 57.56 cm - z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) |
| Waga | 8.8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 96 W) LAN (RJ-45) USB-C 3,2 Generacji 1 upstream (Type C) Słuchawki (mały jack) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 4,5 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 115 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Ściereczka, daszek dający cień, hotkey puck G3 |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C 1 x kabel SuperSpeed USB |
| Zgodność z normami | HDCP 2.2, Calman verified, Pantone Validated, Pantone Skintone Validated |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 42 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 33 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 200 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Display Pilot 2, Palette Master Ultimate, Display QuicKit, DMS Local |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 24.207 cm - wysokość: 57.56 cm - waga: 8.8 kg Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 24.207 cm - wysokość: 46.06 cm - waga: 8.8 kg Z podpórką (orientacja pionowa) - szerokość: 39.86 cm - głębokość: 24.207 cm - wysokość: 69.27 cm - waga: 8.8 kg Bez podstawki / z daszkiem dającym cień - szerokość: 62.45 cm - głębokość: 21.585 cm - wysokość: 39.827 cm |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.Y0ELB.QBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







