Cena netto: 479,67 zł
SKU: 24G4ZR
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
260Hz (OC240Native)
260Hz (OC, 240Hz natywne) w pełni uwalnia potencjał topowych kart graficznych, zapewniając niespotykaną dotąd płynność obrazu. Każdy detal jest wyraźnie podkreślony, a każdy ruch ukazany z krystaliczną klarownością – dzięki czemu Twoje reakcje stają się częścią akcji, wynosząc Twoją rozgrywkę na wyższy poziom.
Fast IPS
Uwolnij swój potencjał w grach dzięki szybkim panelom IPS oferującym szybki czas reakcji pikseli do 1 ms GtG. Pożegnaj się z rozmyciem ruchu i ciesz się ostrzejszymi obrazami, poprawiając precyzję celowania i zwiększając wydajność w szybkich grach. Poznaj zalety szybkiej technologii IPS, w tym żywe kolory i szerokie kąty widzenia, aby uzyskać wciągające wrażenia z gry i uwolnić swój pełny potencjał.
G-Sync Compatible
Umożliwia bezbłędną jakość obrazu poprzez synchronizację nowych generacji kart graficznych NVIDIA* z tym monitorem G-SYNC Compatible. *Skorzystaj z witryny internetowej NVIDIA, aby uzyskać pełną listę kart graficznych współpracujących z monitorami G-SYNC Compatible
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.
Przeżyj grę w pełni z HDR10
HDR10 jest tutaj, aby dalej podnieść jakość obrazu, poprawiając synchronizację Twojej karty graficznej lub konsoli z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciągające i płynne doświadczenie z grą: Poczujesz się jak wchodząc do gry, klatka po klatce.
Czas reakcji MPRT 0,3 ms
Poczuj naprawdę wciągające wrażenia z gry. Niezależnie od tego, czy grasz w szybką grę wyścigową, czy bierzesz udział w bitwie o wysoką stawkę, liczy się każda milisekunda! Monitor MPRT 0,3 ms może być Twoją przepustką do doskonałości w grach, z krótkim czasem reakcji i płynną rozgrywką.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
Stojak monitora e-sportowego
Nasza nowa podstawa. Współprojektowana z profesjonalistami e-sportowymi, umożliwia maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni na wszystkie urządzenia peryferyjne. Podstawa monitora została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć miejsce, jakie zajmuje monitor na biurku, a nawet pozwala na umieszczenie klawiatury na wierzchu. Stojak zawiera zarządzanie kablami, aby utrzymać porządek na biurku. Niezależnie od gatunku, w którym rywalizujesz, chcemy, abyś czuł się jak profesjonalista.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny, Czerwony
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 260 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,3 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E CE
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
24G4ZR zapewnia ultraszybką precyzję i płynną klarowność dla najwyższej wydajności w rywalizacji.
Zdominuj każdą rozgrywkę z 24G4ZR. Panel Fast IPS, 260Hz OC / 240Hz native i 1ms GtG gwarantują krystaliczną płynność i natychmiastową reakcję. G-Sync Compatible, niski input lag i 0,3ms MPRT utrzymują grę płynną i wyraźną. Dzięki HDR10, ergonomicznemu stojakowi e-sportowemu i G-Menu monitor zapewnia czystą przewagę konkurencyjną.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 86.6% Adobe RGB (CIE 1976), 87.7% DCI-P3 (CIE 1976), 111.7% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 260 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 290 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | 3-stronna bez ramek, Przyciemnianie Globalne, 260 Hz po podkręceniu, Crosshair Display, Dial Point, licznik klatek, Game Color Mode, Niskie Opóźnienie Wejścia, Motion Blur Reduction, Kontrola cienia, technologia Flicker Free, płaska podstawa e-sportowa |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54 cm x 20.77 cm x 49.3 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 4.38 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4 2 x HDMI Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3.0/+21 |
| Kąt obrotu | 56 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, wyjmowana podstawa, ergonomiczny design |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel zasilający |
| Zgodność z normami | HDCP 1.4, HDCP 2.2, CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, REACH, RoHS, WEEE |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 18 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | AOC G-Menu |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 54 cm - głębokość: 20.77 cm - wysokość: 49.3 cm - waga: 4.38 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 54 cm - głębokość: 20.77 cm - wysokość: 38.06 cm - waga: 4.38 kg Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 5.062 cm - wysokość: 32.484 cm - waga: 2.58 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 65 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 42 cm |
| Waga transportowa | 6.64 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 24G4ZR |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







