2118 zł
Cena netto: 1 721,95 zł
Cena netto: 1 721,95 zł
SKU: 9H.LP8LB.QBE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ MA270UP 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Biały
- Opcja regulacji wysokości 11,5 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ENERGY STAR
| Marketing Description | |
| Monitor BenQ MA270UP oferuje 27-calowy wyświetlacz z podświetleniem LED, zapewniający żywe obrazy o natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i gęstości pikseli 163 PPI. Dzięki obsłudze 1,07 miliarda kolorów i gamie kolorów 99% sRGB monitor ten poprawia każdy szczegół wrażeń wizualnych, od gier po zadania profesjonalne. Funkcja HDR z certyfikatem VESA DisplayHDR 400 zapewnia głębszy kontrast i lepszą jasność, dzięki czemu obrazy są bardziej realistyczne. Monitor został zaprojektowany z myślą o ergonomii, umożliwiając użytkownikom dostosowanie kąta widzenia za pomocą opcji regulacji wysokości, pochylenia, obrotu i obrotu. Ta elastyczność zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania, dzięki czemu monitor idealnie nadaje się do różnych zastosowań, takich jak praca biurowa, projektowanie i rozrywka. Wyposażony w szeroki wachlarz opcji łączności, w tym HDMI i USB-C, monitor BenQ MA270UP obsługuje wiele różnych urządzeń. Wbudowany hub USB z funkcją USB Power Delivery o mocy do 90 W upraszcza połączenia, a jednocześnie umożliwia ładowanie kompatybilnych urządzeń. Ponadto różne wstępnie ustawione tryby wyświetlania, takie jak tryb gry, tryb ePaper i tryb kina, zaspokajają różne potrzeby użytkowników, dzięki czemu monitor ten jest wszechstronny i nadaje się do każdego zastosowania. Dzięki technologii Flicker-Free i Low Blue Light poprawia on wydajność wizualną i priorytetowo traktuje komfort dla oczu użytkownika, co sprawia, że monitor BenQ MA270UP jest odpowiednim wyborem do długotrwałego użytkowania przy zachowaniu zdrowia oczu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458157 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1557 mm |
| Pikseli na cal | 163 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB, 95% P3 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Nano połysk |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Temperatura koloru | 9300K, 5000K, 6500K |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański, bułgarski, grecki, ukraiński |
| Charakterystyka | Display P3 Mode, sRGB Mode, M-book Mode, tryb gry, tryb ePaper, Cinema Mode, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Color Weakness Mode, Optymalizator wizualny, Auto Pivot, ICCsync |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.38 cm x 22.02 cm x 56.01 cm - z podpórką (orientacja pozioma) |
| Waga | 8.2 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 7,5 W) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 15 W) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 115 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami | HDCP 2.2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification 3.0, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 40 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 220 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Display Quikit, Display Pilot 2 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podpórką (orientacja pozioma) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 56.01 cm - waga: 8.2 kg Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 44.51 cm - waga: 8.2 kg Z podpórką (orientacja pionowa) - szerokość: 36.77 cm - głębokość: 22.02 cm - wysokość: 68.93 cm - waga: 8.2 kg Bez podstawki - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 8.35 cm - wysokość: 36.77 cm - waga: 5.14 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.LP8LB.QBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







