4032 zł
Cena netto: 3 278,05 zł
Cena netto: 3 278,05 zł
SKU: 9H.LP2LA.TBE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ Mobiuz EX271UZ dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny, Biały
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| Monitor BenQ Mobiuz EX271UZ zapewnia wciągające wrażenia wizualne dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi Quantum Dot OLED, który zapewnia żywe kolory i głębokie kontrasty. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 zapewnia wyjątkową klarowność obrazu przy gęstości pikseli 166 PPI. Częstotliwość odświeżania 240 Hz V-Sync zapewnia płynność ruchu podczas grania, a funkcje takie jak tryb Low Blue Light i technologia Flicker-Free zwiększają komfort dla oczu podczas długotrwałego użytkowania. Wyposażony w wiele wbudowanych urządzeń, w tym hub USB 3.2 Gen 1 i przełącznik KVM, monitor ten sprzyja produktywnej wielozadaniowości. Elastyczne regulacje pozycji wyświetlacza, w tym wysokość, pochylenie i obrót, pozwalają użytkownikom dostosować kąt widzenia do własnych preferencji. Niezależnie od tego, czy korzystasz z trybu gry, trybu Cinema HDR, czy różnych ustawień kolorów, monitor BenQ Mobiuz EX271UZ zaspokaja różnorodne preferencje, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla entuzjastów gier, jak i kreatywnych profesjonalistów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2448020 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C, przełącznik KVM |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1557 mm |
| Pikseli na cal | 166 |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 98% P3 |
| Czas reakcji | 0,3 ms (szary do szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleks |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański, bułgarski, grecki, ukraiński |
| Charakterystyka | Tryb HDR kina, Fantastyczny tryb HDR, Realistyczny tryb HDR, Tryb HDR Sci-fi, sRGB Mode, CustomColor Mode, Tryb DisplayHDR, Cinema Mode, Tryb Sci-fi, Tryb realistyczny, Tryb fantazji, tryb gry, Display P3 Mode, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Flicker Free, Low Blue Light Mode, Color Weakness Mode, Sprawozdanie z kalibracji fabrycznej, Motion Blur Reduction, Color Vibrance, Light Tuner, Crosshair Display, Licznik FPS, Auto low latency mode (ALLM), Variable refresh rate (VRR) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.091 cm x 22.348 cm x 53.726 cm - z podstawką |
| Waga | 7.43 kg |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (z ulepszonym kanałem zwrotnym audio (eARC)) HDMI Słuchawki (mały jack) DisplayPort 1.4 USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) USB-C 3,2 Generacji 1 upstream (tylko dane) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 4,5 W) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 7,5 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Pilot, ściereczka |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 36 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 37 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 230 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | BenQ Color Shuttle, Display QuicKit |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 61.091 cm - głębokość: 22.348 cm - wysokość: 53.726 cm - waga: 7.43 kg Z podstawką - szerokość: 61.091 cm - głębokość: 8.293 cm - wysokość: 35.725 cm - waga: 5.14 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Regionalne Wyjątki Gwarancji | Hiszpania - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.LP2LA.TBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







