Cena netto: 610,57 zł
SKU: X2797QSU-B1
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Zyskaj szerszą perspektywę z QHD
Rozdzielczość QHD 2560×1440 oferuje aż do 77% więcej przestrzeni roboczej niż Full HD. Dzięki temu zyskujesz więcej miejsca na efektywny multitasking, możesz wyświetlać więcej treści jednocześnie i pracować z większą precyzją i bez potrzeby ciągłego przełączania się między oknami.
Panoramiczne stanowisko, większa przestrzeń pracy
Połącz kilka monitorów z ultracienką ramką, aby stworzyć panoramiczne stanowisko pracy. Zyskaj pełen podgląd aplikacji, usprawnij multitasking i zwiększ swoją produktywność.
Poczuj różnicę dzięki certyfikowanej ochronie wzroku
Sprzętowa redukcja światła niebieskiego wbudowana bezpośrednio w panel, technologia Flicker-free oraz wierne odwzorowanie kolorów współpracują ze sobą, aby wspierać Twój wzrok każdego dnia. Dzięki certyfikatowi TÜV Rheinland Eye Comfort, monitor ten umożliwia dłuższą pracę, przeglądanie sieci i tworzenie treści przy mniejszym wysiłku dla oczu.
Uniwersalne złącza kompatybilne z każdym urządzeniem
Podłącz wiele urządzeń i akcesoriów w jednym prostym kroku dzięki złączom HDMI, DisplayPort oraz wbudowanemu hubowi USB. Uporządkuj swoją przestrzeń roboczą zwiększając efektywność i zapewniając sobie wygodną, nieprzerwaną pracę.
Zintegrowane audio, porządek na biurku
Ciesz się czystym i przyjemnym dźwiękiem podczas rozmów, oglądania wideo i słuchania muzyki. Zintegrowany system audio pozwala utrzymać porządek na biurku bez potrzeby korzystania z dodatkowych głośników.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ErP, TCO CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
ProLite X2797HSU to idealny wybór, jeśli szukasz kompaktowego, wydajnego monitora, który doskonale sprawdzi się w konfiguracji wielomonitorowej. Wąska ramka z czterech stron zapewnia nowoczesny, uporządkowany wygląd stanowiska pracy oraz oraz płynne przejście obrazu między ekranami. Panel IPS gwarantuje ostry obraz, wierne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, a częstotliwość odświeżania 120Hz zapewnia płynność i szybkość reakcji. Niezależnie od tego czy pracujesz z dokumentami, edytujesz treści, czy przeglądasz internet, technologia Flicker-Free oraz redukcja światła niebieskiego potwierdzone certyfikatem TÜV Rheinland Eye Comfort pomagają chronić wzrok podczas długich sesji. Wbudowane głośniki, czteroportowy hub USB, złącza HDMI i DisplayPort oraz wyjście słuchawkowe pozwalają na prostą i wydajną konfigurację stanowiska. Dzięki certyfikatom EPEAT i TCO10 oraz klasie efektywności energetycznej C wybierasz monitor, który wspiera zrównoważony rozwój bez kompromisów w zakresie wydajności.
| Marketing Description | |
| Model iiyama ProLite X2797QSU-B1 to wszechstronny 27-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności pracy i komforcie oglądania. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i technologii IPS monitor ten zapewnia żywy obraz o wiernym odwzorowaniu barw, obsługując nawet 16,7 miliona kolorów. Charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 75 Hz, czasem reakcji 1 ms oraz dynamicznym współczynnikiem kontrastu 80000000:1, co zapewnia płynny i ostry obraz zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Monitor posiada również matową powłokę ekranu, która ogranicza odblaski, dzięki czemu nadaje się do różnych warunków oświetleniowych. Monitor jest wyposażony w wiele opcji łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C z funkcją USB Power Delivery. Wbudowany hub USB 3.2 Gen 1 ułatwia podłączanie urządzeń, zapewniając jednocześnie uporządkowany system zarządzania kablami. Dzięki takim funkcjom, jak technologia Flicker-Free, funkcja redukcji niebieskiego światła oraz tryb Eye Comfort, monitor iiyama ProLite X2797QSU-B1 ma na celu zmniejszenie zmęczenia oczu podczas długotrwałego użytkowania. Ten monitor jest niezawodnym dodatkiem do każdego zestawu komputerowego, łącząc funkcjonalność z eleganckim wyglądem, w tym cienką ramką z czterech stron i regulowanym pochyleniem dla lepszej ergonomii. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2481987 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB | 5 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 112 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Matowa |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Czeski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka | Technologia Overdrive, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, Joystick, Technologia Adaptive-Sync, tryb Eye comfort, Blue Light Reducer Function, Tryb Eko, i-Style colour, cienka ramka po czterech stronach |
| Kolor | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.3 cm x 19 cm x 42.85 cm |
| Waga | 4 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 2 x USB 3.2 Gen 1 (zasilanie do 4,5 W) 2 x USB-C (zasilanie do 5 W) Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - 1.5 m 1 x kabel HDMI - 1.5 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m |
| Zgodność z normami | TUV GS, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 16 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.8 cm |
| Głębokość transportowa | 12.6 cm |
| Wysokość transportowa | 44.2 cm |
| Waga transportowa | 6.3 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X2797QSU-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







