Cena netto: 430,89 zł
SKU: X2793HSU-B1
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Panoramiczne stanowisko, większa przestrzeń pracy
Połącz kilka monitorów z ultracienką ramką, aby stworzyć panoramiczne stanowisko pracy. Zyskaj pełen podgląd aplikacji, usprawnij multitasking i zwiększ swoją produktywność.
Uniwersalne złącza kompatybilne z każdym urządzeniem
Podłącz wiele urządzeń i akcesoriów w jednym prostym kroku dzięki złączom HDMI, DisplayPort oraz wbudowanemu hubowi USB. Uporządkuj swoją przestrzeń roboczą zwiększając efektywność i zapewniając sobie wygodną, nieprzerwaną pracę.
Zintegrowane audio, porządek na biurku
Ciesz się czystym i przyjemnym dźwiękiem podczas rozmów, oglądania wideo i słuchania muzyki. Zintegrowany system audio pozwala utrzymać porządek na biurku bez potrzeby korzystania z dodatkowych głośników.
Mniejsze zmęczenie oczu
Pracuj, ucz się i graj dłużej przy zachowaniu większego komfortu wizualnego. Funkcja Blue Light Reducer pozwala zmniejszyć emisję światła niebieskiego za pomocą ustawień oprogramowania, pomagając zminimalizować zmęczenie oczu podczas wielogodzinnych sesji przed ekranem. W połączeniu z technologią Flicker-free (brak migotania), rozwiązanie to zapewnia wygodę użytkowania i pozwala zachować koncentrację przez cały dzień.
Ogranicz zużycie energii elektrycznej, utrzymaj wydajność obrazu
W porównaniu z monitorem klasy energetycznej C o tych samych rozmiarach, monitor iiyama z etykietą energetyczną C pozwala obniżyć koszty energii o około 37% i to bez utraty jakości obrazu. Wydajne podświetlenie LED w połączeniu z wysokowydajnym filtrem kolorów zachowuje jasność i intensywność kolorów, gwarantując wrażenia wizualne jakich oczekujesz. A dzięki niższemu zużyciu energii chronisz również środowisko.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ErP, TCO CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
ProLite X2793HSU to idealny wybór, jeśli potrzebujesz kompaktowego, wydajnego monitora, który doskonale wpasuje się w wieloekranowe stanowisko pracy. Czterostronna, ultrasmukła ramka zapewnia czystą, nowoczesną aranżację biurka oraz niezakłócone wrażenia wizualne na wielu ekranach. Panel IPS oferuje ostry obraz, żywe kolory i szerokie kąty widzenia, a częstotliwość odświeżania 120 Hz gwarantuje płynne i responsywne działanie. Technologia Flicker Free oraz redukcja niebieskiego światła dbają o komfort oczu podczas długich godzin użytkowania. Wbudowane głośniki, dwupotowy hub USB, złącza HDMI i DisplayPort oraz wyjście słuchawkowe pozwalają zachować porządek i pełną łączność w miejscu pracy. Dzięki rejestracji EPEAT, zgodności z TCO10 oraz klasie energetycznej C, monitor stanowi inteligentny i zrównoważony wybór, który pracuje tak samo ciężko jak Ty.
| Marketing Description | |
| Monitor iiyama X2793HSU-B1 łączy w sobie przestronny, 27-calowy wyświetlacz LCD z podświetleniem LED oraz zaawansowaną technologię IPS, zapewniającą żywe kolory i imponujące kąty widzenia. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 oraz dynamicznemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 80 000 000:1 obrazy są jasne i wyraźne, co sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Monitor obsługuje 16,7 mln kolorów z gamą barw sRGB na poziomie 96%, co gwarantuje, że każdy szczegół jest odwzorowany dokładnie i pięknie. Zaprojektowany z myślą o elastyczności, monitor posiada regulację pochylenia, umożliwiającą użytkownikom znalezienie idealnego kąta widzenia. Dodatkowo zintegrowane technologie, takie jak funkcja redukcji niebieskiego światła i technologia Flicker-Free, przyczyniają się do komfortu użytkownika podczas długotrwałego użytkowania. Opcje łączności są rozbudowane, obejmują wejścia HDMI i DisplayPort, a także wbudowany hub USB 2.0 dla dodatkowej wygody. Ten monitor jest odpowiedni dla użytkowników poszukujących zarówno wydajności, jak i funkcjonalności w środowisku stacjonarnym. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2474811 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 96% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Matowa |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish, ukraiński |
| Charakterystyka | Cienka ramka po czterech stronach, Blue Light Reducer Function, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, i-Style colour, Joystick, Tryb Eko, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Overdrive, Motion Blur Reduction |
| Kolor | Matowy, czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.15 cm x 19 cm x 42.75 cm |
| Waga | 4 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.2 2 x USB 2.0 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - 1.5 m 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| Zgodność z normami | HDCP, DDC/CI, DDC-2B, TUV GS, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, UKCA, REACH, REACH SvHC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-249 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 14 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.8 cm |
| Głębokość transportowa | 12.6 cm |
| Wysokość transportowa | 44.2 cm |
| Waga transportowa | 5.7 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X2793HSU-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







