Cena netto: 392,68 zł
SKU: X2493HSU-B1
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Wbudowane głośniki
- Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ErP, TCO CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
ProLite X2493HSU to idealny wybór, jeśli szukasz kompaktowego, wydajnego monitora, który bezproblemowo wpasuje się w stanowisko wieloekranowe. Czterostronna, ultrasmukła ramka nadaje nowoczesny wygląd i zapewnia płynny obraz na wielu ekranach. Panel IPS gwarantuje ostre detale, wierne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia, a częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynne i responsywne działanie. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad dokumentami, edytujesz treści czy przeglądasz internet, technologie Flicker Free i redukcji niebieskiego światła pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu i zwiększyć komfort długotrwałego użytkowania. Dla wygody i efektywności X2493HSU oferuje wbudowane głośniki, dwupotowy hub USB, złącza HDMI i DisplayPort oraz wyjście słuchawkowe, co upraszcza organizację stanowiska pracy i zapewnia elastyczne możliwości podłączenia urządzeń. Dzięki rejestracji EPEAT, zgodności z TCO10 oraz klasie energetycznej C monitor wspiera cele zrównoważonego rozwoju, nie rezygnując przy tym z wysokiej wydajności.
Panoramiczne stanowisko, większa przestrzeń pracy
Połącz kilka monitorów z ultracienką ramką, aby stworzyć panoramiczne stanowisko pracy. Zyskaj pełen podgląd aplikacji, usprawnij multitasking i zwiększ swoją produktywność.
Uniwersalne złącza kompatybilne z każdym urządzeniem
Podłącz wiele urządzeń i akcesoriów w jednym prostym kroku dzięki złączom HDMI, DisplayPort oraz wbudowanemu hubowi USB. Uporządkuj swoją przestrzeń roboczą zwiększając efektywność i zapewniając sobie wygodną, nieprzerwaną pracę.
Zintegrowane audio, porządek na biurku
Ciesz się czystym i przyjemnym dźwiękiem podczas rozmów, oglądania wideo i słuchania muzyki. Zintegrowany system audio pozwala utrzymać porządek na biurku bez potrzeby korzystania z dodatkowych głośników.
Mniejsze zmęczenie oczu
Pracuj, ucz się i graj dłużej przy zachowaniu większego komfortu wizualnego. Funkcja Blue Light Reducer pozwala zmniejszyć emisję światła niebieskiego za pomocą ustawień oprogramowania, pomagając zminimalizować zmęczenie oczu podczas wielogodzinnych sesji przed ekranem. W połączeniu z technologią Flicker-free (brak migotania), rozwiązanie to zapewnia wygodę użytkowania i pozwala zachować koncentrację przez cały dzień.
Ogranicz zużycie energii elektrycznej, utrzymaj wydajność obrazu
W porównaniu z monitorem klasy energetycznej C o tych samych rozmiarach, monitor iiyama z etykietą energetyczną C pozwala obniżyć koszty energii o około 37% i to bez utraty jakości obrazu. Wydajne podświetlenie LED w połączeniu z wysokowydajnym filtrem kolorów zachowuje jasność i intensywność kolorów, gwarantując wrażenia wizualne jakich oczekujesz. A dzięki niższemu zużyciu energii chronisz również środowisko.
| Marketing Description | |
| Iiyama ProLite X2493HSU-B1 to 24-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, przeznaczony zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i pokryciu gamy kolorów sRGB na poziomie 96% ten monitor Full HD zapewnia ostry i żywy obraz, który poprawia wrażenia wizualne. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni, dzięki czemu monitor idealnie nadaje się do pracy zespołowej lub oglądania filmów z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Wyposażony w takie funkcje, jak technologia Flicker-Free i redukcja niebieskiego światła, model X2493HSU-B1 minimalizuje zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Ponadto czas reakcji monitora wynoszący 1 ms i częstotliwość V-Sync 120 Hz przy maksymalnej rozdzielczości zapewniają płynne i responsywne działanie, niezależnie od tego, czy grasz, czy pracujesz nad dynamicznymi projektami. Dzięki wbudowanym urządzeniom, w tym hubowi USB 2.0 i wielu opcjom łączności, takim jak HDMI i DisplayPort, monitor ten zaspokaja różnorodne konfiguracje i potrzeby użytkowników. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2446028 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.275 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Matowa |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Czeski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka | Technologia Overdrive, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, Joystick, Technologia Adaptive-Sync, Blue Light Reducer Function, Tryb Eko, i-Style colour, cienka ramka po czterech stronach |
| Kolor | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.9 cm x 17.5 cm x 38.7 cm |
| Waga | 3.3 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI Wejście DisplayPort 1.2 USB 2.0 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - 1.5 m 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| Zgodność z normami | TUV GS, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-249 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 12 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61.5 cm |
| Głębokość transportowa | 12.6 cm |
| Wysokość transportowa | 39.5 cm |
| Waga transportowa | 5.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X2493HSU-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







