Cena netto: 517,07 zł
SKU: 27M2N3500NF/00
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Stark ShadowBoost: dla poprawy widoczności w ciemnych scenach
Funkcja ta wzmacnia ciemne sceny bez prześwietlania rozjaśnionych obszarów. Funkcja Stark Shadowboost ma trzy poziomy do wyboru, które oferują teksturowane obrazy o lepszym nasyceniu kolorów i wyższym kontraście, dzięki czemu można lepiej widzieć zarówno w jasnym, jak i ciemnym otoczeniu. Ponadto funkcja ta pomaga dostroić wzrok tak, aby wrogowie byli szybciej ujawniani podczas gry.
Evnia Precision Center: zmaksymalizuj swoje wrażenia z gry
Evnia Precision Center to łatwe w użyciu oprogramowanie zaprojektowane do optymalizacji i personalizacji monitora Evnia. Niezależnie od tego, czy jesteś codziennym graczem, czy rywalizujesz, oferuje szeroką gamę opcji dostosowywania, które pasują do Twojego unikalnego stylu gry. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i płynnej nawigacji, Evnia Precision Center daje pełną kontrolę, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść rozgrywkę na wyższy poziom — na wyciągnięcie ręki.
Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy
Nowy monitor Philips jest przeznaczony dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można szybko uzyskać dostęp, oferuje wiele opcji. Tryb „FPS” (ang. First Person Shooting) poprawia wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb „Racing” charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz odpowiednio dostosowanym obrazem. Tryb „RTS” (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyróżnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 umożliwiają dostosowanie ustawień pod kątem różnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free zostały opracowane w celu zmniejszenia zmęczenia wzroku spowodowanego patrzeniem w monitor przez wiele godzin.
Smart Crosshair: większa celność i zabawa
Kolor celownika jest ustawiony domyślnie. Gdy funkcja Smart Crosshair jest włączona, kolor zmieni się jako kolor uzupełniający do koloru tła. Funkcja Smart Crosshair zwiększa celność, dzięki czemu można łatwiej dostrzec wrogów.
Szybki czas reakcji — 0,5 ms — zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Monitor Philips Evnia ze Smart MBR 0,5 ms skutecznie eliminuje smugi i rozmycie obrazu, zapewniając ostrzejszy i bardziej przejrzysty obraz w grach. Dynamiczna akcja i dramatyczne przejścia będą płynnie odwzorowane. Najlepszy wybór do emocjonujących i wymagających płynności gier.
Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Opóźnienie wejścia to ilość czasu, jaki upływa między wykonaniem działania za pomocą podłączonych urządzeń i wyświetleniem wyniku na ekranie. Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas opóźnienia pomiędzy wprowadzeniem polecenia za pomocą urządzenia a odebraniem go przez monitor, znacznie poprawiając jakość grania w gry szczególnie wymagające płynności, na przykład szybkie gry turniejowe.
Częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz.
Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz. Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 144 razy na sekundę, czyli 2,4 razy częściej niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 144 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy.
Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
Technologia High Dynamic Range zapewnia zupełnie nową jakość oglądania. Zadziwiająca jasność, niezrównany kontrast i zniewalający kolor sprawiają, że obraz ożywa. Jasne kolory są o wiele jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki pełniejszej palecie nowych, żywych barw, niespotykanych dotąd na ekranach monitorów, oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły i emocje.
Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli
Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 lub 2560 x 1080 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli, jak również obsługa standardów połączeń o dużej przepustowości pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD-CAM, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.
SmartContrast zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- 2560 x 1440 px Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Ten 27-calowy monitor IPS Evnia zapewnia ostry obraz w grach. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz i krótkiemu czasowi reakcji Smart MBR 0,5 ms można oczekiwać wyraźnego obrazu i wysokiej jakości wrażeń z gry.
| Marketing Description | |
| Monitor Philips Evnia 3000 27M2N3500NF łączy w sobie funkcje z wysoką jakością obrazu, dzięki czemu nadaje się zarówno do gier, jak i do zadań związanych z produktywnością. Dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi QHD i natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 monitor ten zapewnia klarowność i szczegółowość każdego obrazu. Technologia aktywnej matrycy TFT zapewnia żywe kolory i współczynnik kontrastu obrazu 1500:1, co pozwala uzyskać wciągające wrażenia wizualne. Częstotliwość odświeżania do 144 Hz i czas reakcji wynoszący zaledwie 0,5 ms zapewniają płynne wyświetlanie ruchu, dzięki czemu monitor nadaje się do szybkich gier. Dodatkowo powłoka antyodblaskowa pozwala na komfortowe oglądanie w różnych warunkach oświetleniowych, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Wyposażony w funkcje takie jak SmartContrast, SmartImage i LowBlue Mode, monitor Philips Evnia 3000 pozwala użytkownikom dostosować ustawienia wyświetlacza w celu uzyskania lepszych wrażeń wizualnych. Monitor obsługuje technologię Adaptive-Sync i ma szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni, dzięki czemu każdy szczegół pozostaje widoczny z wielu perspektyw. Dzięki wielu opcjom wejścia, w tym HDMI i DisplayPort, podłączanie urządzeń jest płynne. Monitor ten spełnia potrzeby użytkowników poszukujących funkcjonalności i stylu, charakteryzując się eleganckim wyglądem z teksturowanym wykończeniem, które dobrze pasuje do każdego miejsca pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2470061 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 144 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal | 109 |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 89% Adobe RGB, 92% DCI-P3, 114% sRGB, 102% NTSC |
| Czas reakcji | 0.5 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Języki OSD | Portugalski brazylijski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraiński |
| Charakterystyka | LowBlue Mode, EasyRead, technologia Flicker Free, Niskie Opóźnienie Wejścia, Smart MBR Sync, SmartContrast, Smart Crosshair, SmartImage, Stark ShadowBoost, SmartImage Game |
| Kolor | Ciemny grafit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.6 cm x 21.6 cm x 46.3 cm - z podstawką |
| Waga | 3.93 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| MTBF | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami | DDC/CI, Plug and Play, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 28 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 21.8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Evnia Precision Center |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 21.6 cm - wysokość: 46.3 cm - waga: 3.93 kg Bez podstawki - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 6.9 cm - wysokość: 36.2 cm - waga: 3.39 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 78 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 45.5 cm |
| Waga transportowa | 6.29 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27M2N3500NF/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







