416 zł
Cena netto: 338,21 zł
Cena netto: 338,21 zł
SKU: 90LM06B0-B01K71
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VP229QF-P 21.5 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 54,6 cm (21.5") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO
| Marketing Description | |
| ASUS VP229QF-P to 22-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, który zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki rozdzielczości Full HD 1080p i wsparciu dla żywych kolorów. Dzięki gamie kolorów sRGB wynoszącej 99% i jasności obrazu 250 cd/m² monitor ten zapewnia obraz odpowiedni do różnych zadań, od gier po profesjonalną pracę. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, zapewniając spójne kolory i klarowność obrazu z niemal każdego punktu widzenia. Wyposażony w technologię Adaptive-Sync, monitor VP229QF-P poprawia wrażenia z gry, minimalizując zjawisko rozrywania obrazu i zacinania się. Posiada wiele opcji wejść, takich jak HDMI, VGA i DisplayPort, zaspokajając różne potrzeby w zakresie łączności. Funkcje takie jak technologia ASUS EyeCare i tryb Low Blue Light pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, dzięki czemu monitor ten jest przemyślanym wyborem dla każdego, kto spędza długie godziny przed ekranem. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2318298 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 22" |
| Wielkość celownika | 21.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.24795 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 130 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Skin-Tone Selection, Trace Free Technology, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), ASUS Splendid Video Preset Mode, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, ASUS VividPixel Technology, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, ASUS EyeCare Technology, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, faseta bez ramy, ASUS Power Sync |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 48.92 cm x 20.44 cm x 36.38 cm - z podstawką |
| Waga | 2.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 1 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA HDMI Wejście audio DisplayPort 1.2 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 9 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 9.66 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 48.92 cm - głębokość: 5.53 cm - wysokość: 29.77 cm - waga: 2.55 kg Z podstawką - szerokość: 48.92 cm - głębokość: 20.44 cm - wysokość: 36.38 cm - waga: 2.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 56.5 cm |
| Głębokość transportowa | 13.3 cm |
| Wysokość transportowa | 38 cm |
| Waga transportowa | 4.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM06B0-B01K71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







