Cena netto: 881,30 zł
SKU: Q27P4CV
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
USB-C
Uprość połączenia, korzystając wyłącznie z jednego kabla. Złącze USB-C oferuje alternatywny tryb DisplayPort do przesyłania sygnału wideo w wysokiej rozdzielczości z laptopa do monitora oraz jednoczesne ładowanie akumulatora laptopa przez USB.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
96W Power Delivery
Utrzymuj porządek na biurku i zapewnij pełne zasilanie laptopa dzięki jednemu przewodowi USB-C z Power Delivery do 96W. Przesyła jednocześnie wideo, dane i dźwięk, jednocześnie ładując wydajne laptopy — zmniejszając bałagan kabli i upraszczając stanowisko pracy.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C EPEAT Gold, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Zmaksymalizuj produktywność z monitorem Q27P4CV 27" QHD
Q27P4CV oferuje 27-calowy ekran QHD z odświeżaniem 120Hz i sprzętowym filtrem światła niebieskiego dla wyraźnego i komfortowego obrazu. Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu dokowania z Power Delivery 96W, wysuwanym hubem USB i wszechstronną łącznością, jest to idealny monitor do usprawnienia stanowiska pracy i zwiększenia wydajności.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2463682 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Gen 2/USB-C, Adapter sieciowy Ethernet 2,5 Gigabita |
| Zasilanie USB | 96 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal | 108.79 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 100.1% sRGB (CIE 1931), 95.9% DCI-P3 (CIE 1976), 91.6% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Technologia Anti-Blue Light, tryb wzbogacania obrazu HRD, Przyciemnianie Globalne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.6 cm x 23.29 cm x 54.87 cm - z podstawką |
| Waga | 6.17 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort 1.4 Wejście audio (mały jack) USB-C 3,2 Generacji 2 upstream (tylko dane) USB-C 3,2 Generacji 2 upstream (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 96 W) 4 x USB 3.2 Generacji 2 downstream (typ A) LAN |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 2 - 1.5 m |
| Zgodność z normami | TUV GS, CB, TUV Ergo, FCC, RoHS, WEEE, REACH, CEC, PCF, EAC, słabe światło halogenowe, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, TUV Eye Comfort certified, UKCA, FSC Mix, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 19 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 54.87 cm - waga: 6.17 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 39.87 cm - waga: 6.17 kg Bez podstawki - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 5.17 cm - wysokość: 36.15 cm - waga: 4.42 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 73 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 48 cm |
| Waga transportowa | 8.75 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Q27P4CV |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







