Cena netto: 682,93 zł
SKU: C32G42ZE
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Zakrzywienie 1500R
Zakrzywiona konstrukcja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania.
260Hz (OC240Native)
260Hz (OC, 240Hz natywne) w pełni uwalnia potencjał topowych kart graficznych, zapewniając niespotykaną dotąd płynność obrazu. Każdy detal jest wyraźnie podkreślony, a każdy ruch ukazany z krystaliczną klarownością – dzięki czemu Twoje reakcje stają się częścią akcji, wynosząc Twoją rozgrywkę na wyższy poziom.
SZEROKA GAMA KOLORÓW
Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy lub grasz w gry, chcemy, aby obraz na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego ten ekran jest wyposażony w technologię szerokiej gamy barw, dzięki czemu potrafi wyświetlać dużo więcej kolorów niż konwencjonalne monitory. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie specjalnego rozwiązania sprzętowego, a nie przez regulację opartą o oprogramowanie. Wynik: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie barw.
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.
Przeżyj grę w pełni z HDR10
HDR10 jest tutaj, aby dalej podnieść jakość obrazu, poprawiając synchronizację Twojej karty graficznej lub konsoli z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciągające i płynne doświadczenie z grą: Poczujesz się jak wchodząc do gry, klatka po klatce.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
Czas reakcji MPRT 0,3 ms
Poczuj naprawdę wciągające wrażenia z gry. Niezależnie od tego, czy grasz w szybką grę wyścigową, czy bierzesz udział w bitwie o wysoką stawkę, liczy się każda milisekunda! Monitor MPRT 0,3 ms może być Twoją przepustką do doskonałości w grach, z krótkim czasem reakcji i płynną rozgrywką.
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny, Czerwony
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 260 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,3 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F CE
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
Zanurz się w płynnej rozgrywce z C32G42ZE, zakrzywionym monitorem 1500R oferującym wydajność 240Hz i żywe kolory
Monitor C32G42ZE Curved Gaming łączy komfort i wydajność w smukłej konstrukcji. Jego krzywizna 1500R i panel VA zapewniają głęboki kontrast i szeroką gamę kolorów dla bardziej wciągających wrażeń wizualnych. Dzięki szybkiemu odświeżaniu 240 Hz, 0,5 ms MPRT i AdaptiveSync ciesz się płynną, responsywną akcją przy minimalnym opóźnieniu. Obsługa HDR10 poprawia jasność i szczegóły, a oprogramowanie G-Menu umożliwia łatwą personalizację.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2508721 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD 1920 x 1080 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.36375 mm |
| Pikseli na cal | 69.93 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3500:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 118.3% sRGB (CIE 1931), 86.4% NTSC (CIE 1976), 87.7% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 260 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 290 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Przyciemnianie Globalne, Głębia Kolorów 8-bit, technologia Low Blue Light, technologia Flicker Free, FPS Mode, RTS Mode, Tryb Akcji, Tryb Wyścigowy, obsługa konsoli do gier |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 70.94 cm x 26.53 cm x 52.38 cm - z podstawką |
| Waga | 6.92 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m |
| Zgodność z normami | Ograniczenie niebieskiego światła TUV, WEEE, REACH, RoHS, CB, TUV Bauart, ISO 9241-307, EAC, FCC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 35 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 25 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | AOC G-Menu |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 70.94 cm - głębokość: 26.53 cm - wysokość: 52.38 cm - waga: 6.92 kg Bez podstawki - szerokość: 70.94 cm - głębokość: 9.47 cm - wysokość: 42.52 cm - waga: 5.83 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 84 cm |
| Głębokość transportowa | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa | 52.7 cm |
| Waga transportowa | 9.87 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C32G42ZE |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







