Cena netto: 1 360,98 zł
SKU: U27G4XM
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
DFM UHD@160Hz - FHD@320Hz - MONITOR
Dual Frame Mode (DFM) on AOC monitors offers unparalleled flexibility, allowing users to harness the power of UHD 3840x2160 resolution at an ultra-smooth 160Hz refresh rate. This advanced feature delivers exceptionally sharp, vibrant, and fluid visuals, perfect for immersive gaming, high-definition content creation, and cinematic experiences, ensuring every detail is rendered with stunning clarity and responsiveness.Push Your Performance to the Limit with a Lightning-Fast 320Hz Refresh Rate at Full HD Resolution. Perfectly Balanced for Competitive Gamers, This Display Delivers Ultra-Smooth Motion, Razor-Sharp Clarity, and Minimal Input Lag—Giving You the Speed and Precision to Stay Ahead in Every Frame.
Certyfikat Vesa DisplayHDR™ 1000
„Certyfikat Vesa DisplayHDR™ 1000 zapewnia zupełnie inne wrażenia wizualne. W przeciwieństwie do innych ekranów „kompatybilnych z HDR”, prawdziwy DisplayHDR™ 1000 zapewnia zadziwiającą jasność, kontrast i kolory. Dzięki lokalnemu przyciemnianiu i bardzo wysokiej jasności szczytowej do 1000 nitów , obrazy ożywają dzięki zaawansowanym rozjaśnieniom i głębszej, bardziej dopracowanej czerni. Zapewnia pełniejszą paletę nowych, bogatych kolorów, zapewniając wrażenia wizualne angażujące zmysły.
SZEROKA GAMA KOLORÓW
Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy lub grasz w gry, chcemy, aby obraz na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego ten ekran jest wyposażony w technologię szerokiej gamy barw, dzięki czemu potrafi wyświetlać dużo więcej kolorów niż konwencjonalne monitory. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie specjalnego rozwiązania sprzętowego, a nie przez regulację opartą o oprogramowanie. Wynik: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie barw.
HDMI 2.1
Najnowszy standard technologii HDMI pozwala korzystać z jeszcze wyższych częstotliwości odświeżania i rozdzielczości. Zapewnia to nowe możliwości nie tylko podczas oglądania multimediów, ale również podczas gry: HDMI 2.1 pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości oferowanych przez konsole nowej generacji.
G-Sync Compatible
Umożliwia bezbłędną jakość obrazu poprzez synchronizację nowych generacji kart graficznych NVIDIA* z tym monitorem G-SYNC Compatible. *Skorzystaj z witryny internetowej NVIDIA, aby uzyskać pełną listę kart graficznych współpracujących z monitorami G-SYNC Compatible
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
Koncentrator USB
Praktyczne koncentratory USB wbudowane w monitory AOC pozwalają uporządkować biurko. Gniazda zamontowane z boku są łatwo dostępne nawet bez patrzenia i eliminują czas marnowany na przeszukiwanie tylnej ścianki komputera w poszukiwaniu wolnego gniazda USB.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny, Czerwony
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 160 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G CE
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
Podnieś poziom gry z monitorem gamingowym U27G4XM MiniLED dual
Wejdź w nową generację gamingu z U27G4XM MiniLED. Dzięki rozdzielczości 4K UHD, czasowi reakcji 1 ms i odświeżaniu 160 Hz monitor zapewnia błyskawiczną wydajność i oszałamiający obraz. Idealny do rozgrywek konkurencyjnych i immersyjnych.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2377197 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 (DisplayPort 4K: 160 Hz, Full HD: 320 Hz; HDMI 4K: 160 Hz, Full HD: 320 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal | 109 |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 1000 |
| Obsługa kolorów | 1,073 miliarda kolorów (8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 96.5% Adobe RGB (CIE 1976), 98% DCI-P3 (CIE 1976), 151.8% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 320 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 360 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Mini-LED |
| Charakterystyka | 1152 lokalne strefy przyciemniania, 3-stronna bez ramek, Crosshair Display, Dial Point, licznik klatek, Game Color Mode, obsługa konsoli do gier, Niskie Opóźnienie Wejścia, AOC Shadow Control, technologia Flicker Free, MultiView, obsługa PIP, PBP, wyświetlacz w trybie podwójnym (4K 160 Hz lub FHD 320 Hz) |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.4 cm x 24 cm x 51.66 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 7.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) Upstream USB-B Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3/+21 |
| Kąt obrotu | 56 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel z USB-B na USB-A - 1.8 m |
| Zgodność z normami | CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, REACH, RoHS, WEEE |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 40 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 45 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | AOC G-Menu |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 51.66 cm - waga: 7.1 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 38.66 cm - waga: 7.1 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 5.94 cm - wysokość: 36.64 cm - waga: 5.6 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 82 cm |
| Głębokość transportowa | 15.9 cm |
| Wysokość transportowa | 48.1 cm |
| Waga transportowa | 10.3 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | U27G4XM |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







