Cena netto: 678,05 zł
SKU: X24E4U
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
100Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
D-Mode
Profesjonalny monitor z precyzją odcieni szarości do zdjęć rentgenowskich. Tryb D symuluje standard DICOM Część 14, zapewniając stabilną i spójną reprodukcję odcieni szarości. Dzięki temu obrazy medyczne, takie jak zdjęcia rentgenowskie, mogą być oglądane z większą klarownością i niezawodnością w niediagnostycznych zastosowaniach, takich jak szkolenia, konsultacje czy administracja szpitalna.
16:10 ratio, 1900x1200
Dzięki rozdzielczości 1900×1200 w formacie 16:10 zyskujesz dodatkową przestrzeń roboczą w pionie i wyraźniejsze detale niż w standardowym 1080p. Zrównoważona wydajność sprawia, że monitor idealnie nadaje się do projektowania, pracy i multitaskingu, a jednocześnie zapewnia płynny obraz i gry, gdy przechodzisz do rozrywki.
Kluczowe wyróźniki
- 61 cm (24") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1200 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): B EPEAT Gold, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Pracuj mądrzej dzięki 24-calowemu monitorowi X24E4U WUXGA
Model X24E4U to 24-calowy ekran WUXGA (1900 x 1200) z proporcją 16:10 i płynną częstotliwością odświeżania 100 Hz. Dzięki temu zapewnia więcej przestrzeni w pionie, co przekłada się na większą produktywność. Dzięki sprzętowej technologii Anti-Blue Light i podstawce z regulacją wysokości (HAS), monitor zapewnia całodzienny komfort oglądania obrazów. Idealny do programowania, pisania, pracy z danymi i wszelkich innych zadań wymagających ekranu o większej wysokości.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2436913 |
| Klasa energii | Klasa B |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.1 Generacji 1. |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna | WUXGA 1920 x 1200 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.27 mm |
| Pikseli na cal | 94.07 |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Anti-Blue Light, Przyciemnianie Globalne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.32 cm x 21.94 cm x 53.14 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 5.22 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA (HD-15) HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) 3 x USB 3.1 Gen 1 (typ A) USB 3.1 Gen 1 (szybkie ładowanie) Upstream USB-B Słuchawki (mały jack) Wejście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami | CB, FCC, RoHS, WEEE, REACH, PCF, EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, HF, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV-GS, TUV-Ergo, FSC Mix, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 9 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 13 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 53.32 cm - głębokość: 21.94 cm - wysokość: 53.14 cm - waga: 5.22 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 53.32 cm - głębokość: 21.94 cm - wysokość: 38.15 cm - waga: 5.22 kg Bez podstawki - szerokość: 53.32 cm - głębokość: 4.95 cm - wysokość: 34.74 cm - waga: 3.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 65 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 45.5 cm |
| Waga transportowa | 7.32 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X24E4U |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







