Cena netto: 724,39 zł
SKU: 24P4CV
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Rozdzielczość FHD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w doskonałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.
120Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
96 W Power Delivery / Funkcja dokowania
Utrzymuj porządek na biurku i zapewnij pełne zasilanie laptopa dzięki jednemu przewodowi USB-C z Power Delivery do 96W. Przesyła jednocześnie wideo, dane i dźwięk, jednocześnie ładując wydajne laptopy — zmniejszając bałagan kabli i upraszczając stanowisko pracy.
Wysuwany hub USB
Łatwe podłączanie dzięki wysuwanemu hubowi USB 3.2, wyposażonemu w cztery porty (w tym USB-C) do szybkiego przesyłania danych i ładowania urządzeń. Smukła, wysuwana konstrukcja utrzymuje miejsce pracy w czystości i porządku.
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C EPEAT Gold, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Zmaksymalizuj produktywność z monitorem 24P4CV 24" FHD
24P4CV oferuje 24-calowy ekran FHD z odświeżaniem 120Hz i sprzętowym filtrem światła niebieskiego dla wyraźnego i komfortowego obrazu. Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu dokowania z Power Delivery 96W, wysuwanemu hubowi USB i wszechstronnej łączności jest to idealny monitor do uproszczenia stanowiska pracy i zwiększenia wydajności.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2467190 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, Adapter sieciowy Etherner, koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB | 96 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal | 92.56 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 110% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Anti-Blue Light, Przyciemnianie Globalne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.24 cm x 23.29 cm x 50.74 cm - z podstawką |
| Waga | 5.47 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort LAN (RJ-45) Wyjście audio USB-C 3.2 Generacji 2. downstream (zasilanie do 15 W) 4 x USB 3.2 Gen 2 (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 5% plastiku związanego z oceanem, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB-C - 1.5 m |
| Zgodność z normami | CB, FCC, RoHS, WEEE, REACH, PCF, EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, HF, TUV Eye Comfort certified, FSC Mix, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 54.24 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 50.74 cm - waga: 5.47 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 54.24 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 38.15 cm - waga: 5.47 kg Bez podstawki - szerokość: 54.24 cm - głębokość: 5.1 cm - wysokość: 32.02 cm - waga: 3.72 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 65 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 45.5 cm |
| Waga transportowa | 7.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 24P4CV |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







