Cena netto: 1 360,98 zł
SKU: U32G4U
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
DFM UHD@160Hz - FHD@320Hz - MONITOR
Dual Frame Mode (DFM) on AOC monitors offers unparalleled flexibility, allowing users to harness the power of UHD 3840x2160 resolution at an ultra-smooth 160Hz refresh rate. This advanced feature delivers exceptionally sharp, vibrant, and fluid visuals, perfect for immersive gaming, high-definition content creation, and cinematic experiences, ensuring every detail is rendered with stunning clarity and responsiveness.Push Your Performance to the Limit with a Lightning-Fast 320Hz Refresh Rate at Full HD Resolution. Perfectly Balanced for Competitive Gamers, This Display Delivers Ultra-Smooth Motion, Razor-Sharp Clarity, and Minimal Input Lag—Giving You the Speed and Precision to Stay Ahead in Every Frame.
Fast IPS
Uwolnij swój potencjał w grach dzięki szybkim panelom IPS oferującym szybki czas reakcji pikseli do 1 ms GtG. Pożegnaj się z rozmyciem ruchu i ciesz się ostrzejszymi obrazami, poprawiając precyzję celowania i zwiększając wydajność w szybkich grach. Poznaj zalety szybkiej technologii IPS, w tym żywe kolory i szerokie kąty widzenia, aby uzyskać wciągające wrażenia z gry i uwolnić swój pełny potencjał.
G-Sync Compatible
Umożliwia bezbłędną jakość obrazu poprzez synchronizację nowych generacji kart graficznych NVIDIA* z tym monitorem G-SYNC Compatible. *Skorzystaj z witryny internetowej NVIDIA, aby uzyskać pełną listę kart graficznych współpracujących z monitorami G-SYNC Compatible
SZEROKA GAMA KOLORÓW
Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy lub grasz w gry, chcemy, aby obraz na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego ten ekran jest wyposażony w technologię szerokiej gamy barw, dzięki czemu potrafi wyświetlać dużo więcej kolorów niż konwencjonalne monitory. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie specjalnego rozwiązania sprzętowego, a nie przez regulację opartą o oprogramowanie. Wynik: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie barw.
Vesa Certified DisplayHDR™ 400
Nawet najniższy poziom funkcji High Dynamic Range (HDR) oferuje znaczną poprawę obrazu na monitorze. Szczytowa wartość luminancji wynosząca 400 cd/m² pozwala ekranowi na poprawę jakości obrazu dzięki uzyskaniu szerszego spektrum barw i większemu zróżnicowaniu kontrastu. Certyfikat VESA gwarantuje bogactwo szczegółów i realistyczne wyświetlanie gier oraz filmów.
0.5ms MPRT – Czas reakcji ruchomego obrazu
MPRT to akronim oznaczający czas reakcji ruchomego obrazu. Technologia MPRT wyłącza i włącza podświetlenie monitora podczas zmian obrazu. Dzięki skróceniu czasu wyświetlania klatki na monitorze, efekty „zjawy” i „rozmycia” są zredukowane, co zapewnia łagodniejsze, bardziej „płynne” wrażenia z gry.
HDMI 2.1
Najnowszy standard technologii HDMI pozwala korzystać z jeszcze wyższych częstotliwości odświeżania i rozdzielczości. Zapewnia to nowe możliwości nie tylko podczas oglądania multimediów, ale również podczas gry: HDMI 2.1 pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości oferowanych przez konsole nowej generacji.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
Koncentrator USB
Praktyczne koncentratory USB wbudowane w monitory AOC pozwalają uporządkować biurko. Gniazda zamontowane z boku są łatwo dostępne nawet bez patrzenia i eliminują czas marnowany na przeszukiwanie tylnej ścianki komputera w poszukiwaniu wolnego gniazda USB.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny, Czerwony
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 320 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,5 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F CE
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
Uwolnij wydajność nowej generacji z monitorem U32G4U Dual-Frame, stworzonym do ultra-płynnej rozgrywki w UHD 160Hz lub błyskawicznej w FHD 320Hz.
Wejdź w przyszłość gamingu z monitorem U32G4U Dual-Frame, który daje elastyczność dominacji w UHD 160Hz lub maksymalnego przyspieszenia w FHD 320Hz. Dzięki nowoczesnemu panelowi Fast IPS z czasem reakcji 1ms GtG i ultra-niskim 0,5ms MPRT każdy obraz jest ostry, responsywny i pełen szczegółów. Certyfikat HDR400, szeroka gama kolorów i G-Sync Compatible gwarantują zapierającą dech w piersiach jakość obrazu bez rwania czy zacięć. Wyposażony w HDMI 2.1 dla łączności nowej generacji, hub USB dla wygodnych konfiguracji oraz ergonomiczną podstawę zapewniającą komfort, U32G4U stworzono zarówno do wydajnego gamingu, jak i kreatywnej wielozadaniowości.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 160 Hz |
| Pikseli na cal | 139.87 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0.5 ms (MPRT) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Przyciemnianie Globalne, Crosshair Display, Dial Point, licznik klatek, Game Color Mode, obsługa konsoli do gier, Niskie Opóźnienie Wejścia, Motion Blur Reduction, AOC Shadow Control, 3-stronna bez ramek, MultiView, obsługa PIP, wyświetlacz w trybie podwójnym (4K 160 Hz lub FHD 320 Hz) |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście audio (mały jack) 3 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — downstream (szybkie ładowanie) USB — upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia | -3/+21 |
| Kąt obrotu | 40 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel z USB-B na USB-A - 1.8 m |
| Zgodność z normami | CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, REACH, RoHS, WEEE, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | AOC G-Menu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | U32G4U |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







