38918 zł
Cena netto: 31 640,65 zł
Cena netto: 31 640,65 zł
SKU: 90LM08C0-B01K70
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS PA32KCX dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 81,3 cm (32") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 2.1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 7680 x 4320 px 8K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G ENERGY STAR
| Marketing Description | |
| ASUS ProArt PA32KCX to wszechstronny 32-calowy monitor stacjonarny o natywnej rozdzielczości 7680 x 4320, idealny dla profesjonalistów poszukujących klarowności obrazu. Wyposażony w technologię podświetlenia Mini-LED, oferuje poziom jasności 1200 cd/m2 i dynamiczny współczynnik kontrastu 1000000:1, zapewniając żywe kolory i ostrość szczegółów w każdym obrazie. Monitor obsługuje HDR10 i posiada certyfikat VESA DisplayHDR 1000, zapewniając wyjątkowy zakres dynamiczny zarówno do tworzenia, jak i konsumpcji treści. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, PA32KCX zawiera wbudowane urządzenia, w tym przełącznik KVM, hub USB 3.2 Gen 2 i czujniki światła otoczenia, poprawiające komfort użytkowania i wydajność pracy. Jego ergonomiczna konstrukcja pozwala na regulację wysokości, pochylenia, obrotu i obracania w pionie, zapewniając optymalny komfort oglądania. Dzięki różnorodnym opcjom łączności, w tym wielu wejściom HDMI, DisplayPort i Thunderbolt 4, monitor ten pasuje do każdej konfiguracji miejsca pracy, zachowując jednocześnie niezawodną dokładność kolorów z Delta E≤1. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2369358 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA MediaSync |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, USB 3.2 Gen 2 hub, czujnik światła otoczenia, czujnik podświetlenia |
| Zasilanie USB | 96 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 8K 7680 x 4320 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.092 mm |
| Pikseli na cal | 275 |
| Jasność | 1200 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 1000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 1000 |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB, 95% Adobe RGB, 97% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, powłoka niskorefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Mini-LED |
| Języki OSD | Angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, francuski, niemiecki, wegierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, Perski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski |
| Charakterystyka | Dolby Vision, HDR (szeroki zakres dynamiki), technologia Flicker-Less, Trace Free Technology, ProArt Preset, Wybór Temperatury Barwowej, korekcja jasności, jasność HLG, Technologia Adaptive-Sync, ASUS ProArt Hardware Calibration, dokładność kolorów Delta E≤1, Display Widget, HDCP, Przełącznik Automatyczny KVM, technologia Low Blue Light, obraz po obrazie, obraz w obrazie, ProArt Palette, QuickFit Plus, Variable refresh rate (VRR), Calman Ready, wyłącznik źródła zasilania Zero, embedded colorimeter, zgodność z komputerem Mac, LuxPixel technology |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 72.7 cm x 24.5 cm x 60.1 cm - z podstawką |
| Waga | 14.1 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x Thunderbolt 4 2 x HDMI DisplayPort USB-C 3,2 Generacji 2 upstream 3 x USB 3.2 Generacji 2 downstream USB-C 3.2 Gen 2 (zasilanie do 96 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Odłączana osłona, kabel zasilania |
| Dołączone przewody | Kabel HDMI Kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | DisplayPort 2.1, cTUVus, FCC, ICE-003, CB, ERP, WEEE, EU Energy Label, ISO 9241-307, UkrSEPRO, CU, CCC, CEL, BSMI, VCCI, PSE Mark, J-MOSS, KC, KCC, Korea MEPS, RoHS, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 85 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 110 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 81.4 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 72.7 cm - głębokość: 24.5 cm - wysokość: 60.1 cm - waga: 14.1 kg Bez podstawki - szerokość: 72.7 cm - głębokość: 9 cm - wysokość: 44.5 cm - waga: 9.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 89.2 cm |
| Głębokość transportowa | 37.6 cm |
| Wysokość transportowa | 57.1 cm |
| Waga transportowa | 21.5 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Usługi powiązane | Gwarancja Zero Bright Dot |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM08C0-B01K70 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







