2961 zł
Cena netto: 2 407,32 zł
Cena netto: 2 407,32 zł
SKU: 90LM0CH0-B01971
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS XG27AQDNG 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 360 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,3 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Ciesz się oszałamiającą jakością obrazu dzięki monitorowi ASUS ROG Strix XG27AQDNG, zaprojektowanemu z myślą o zapewnieniu jeszcze większej przyjemności z gier i multimediów. Ten 27-calowy wyświetlacz Quantum Dot OLED oferuje natywną rozdzielczość 2560 x 1440 oraz częstotliwość synchronizacji pionowej (V-Sync) na poziomie 360 Hz, gwarantując płynny obraz nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Dzięki maksymalnej jasności 1000 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 1500000:1 monitor ten zapewnia żywe kolory i głęboką czerń, gwarantując wciągające wrażenia wizualne. Obsługa HDR (High Dynamic Range) poprawia jakość obrazu, pozwalając graczom i twórcom treści dostrzec każdy szczegół. Ergonomiczna konstrukcja obejmuje podstawę z regulacją wysokości oraz funkcjami pochylenia, obrótu i obracania w pionie, zapewniając komfort użytkowania nawet przez długi czas. Dzięki technologiom ASUS GamePlus i GameVisual gracze mogą dostosować ustawienia wyświetlacza, aby uzyskać przewagę w rywalizacji. Zintegrowane funkcje, takie jak hub USB 3.2 Gen 1 oraz złącza HDMI i DisplayPort, zapewniają wszechstronność w różnych konfiguracjach. Dynamiczne ulepszenia obrazu, w tym technologia Shadow Boost i funkcje AI Visual, dodatkowo poprawiają wrażenia wizualne, czyniąc model ASUS ROG Strix XG27AQDNG doskonałym wyborem dla entuzjastów gier i profesjonalistów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2442713 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Czujnik zbliżeniowy Neo, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 360 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.229 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3, 135% sRGB |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 360 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 26.20 - 935.48 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Języki OSD | Chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, angielski, francuski, niemiecki, wegierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, Perski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski |
| Charakterystyka | Dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, HDR (szeroki zakres dynamiki), OLED Care Pro, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, Display Widget, ASUS Aura Sync technology, technologia Flicker-Less, AI Crosshair, AI Shadow Boost, AI Visual, sterowanie proporcjami ekranu, ASUS GamePlus, ASUS GameVisual Technology, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost technology, GameFast Input Technology, technologia Shadow Boost, Variable refresh rate (VRR), Technologia QD-OLED 3. generacji, radiator niestandardowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.11 cm x 16.94 cm x 50.25 cm - z podstawką |
| Waga | 6.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Ściereczka z mikrofibry, kabel zasilania, sakwa ROG, naklejka ROG, uchwyt VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-A na USB-B |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), FCC, cTUVus, ICES-003, CB, ERP, WEEE, UkrSEPRO, Ukraine Energy Label, CU, CCC, VCCI, RCM, BSMI, J-MOSS, KC, KCC, Wietnam - MEPS, CEL, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 24 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 27 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 60 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.11 cm - głębokość: 16.94 cm - wysokość: 50.25 cm - waga: 6.1 kg Bez podstawki - szerokość: 61.11 cm - głębokość: 6.65 cm - wysokość: 36.96 cm - waga: 4.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 86 cm |
| Głębokość transportowa | 16.3 cm |
| Wysokość transportowa | 50 cm |
| Waga transportowa | 9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0CH0-B01971 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







