965 zł
Cena netto: 784,55 zł
Cena netto: 784,55 zł
SKU: 32G600A-B.AEUQ
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 32G600A-B 32 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 81,3 cm (32") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- HDMI
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
- Okres gwarancji: 2 lat(a)
| Marketing Description | |
| Monitor LG UltraGear 32G600A-B został zaprojektowany z myślą o wciągających wrażeniach podczas grania i oglądania rozrywki dzięki 32-calowemu wyświetlaczowi QHD. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 monitor ten oferuje żywe kolory z obsługą 99% gamy kolorów sRGB i jasnością 300 cd/m2. Dzięki rozmiarowi piksela wynoszącemu 0,272 mm i szerokim kątom widzenia wynoszącym 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, możesz cieszyć się wyraźnym obrazem z każdej pozycji. Wyposażony w funkcje takie jak częstotliwość V-Sync do 180 Hz i czas reakcji wynoszący zaledwie 1 ms, monitor zapewnia płynną rozgrywkę bez rozmycia ruchu. Zawiera funkcje gamingowe, takie jak Dynamic Action Sync, Black Stabilizer i wbudowany licznik FPS, które zapewniają przewagę nad konkurencją. Ekran ma krzywiznę 1000R, co zapewnia wciągające wrażenia wizualne, jednocześnie zmniejszając zmęczenie oczu dzięki technologii Flicker Safe i opcjom trybu czytania. Dzięki wielu opcjom łączności, w tym wejściom HDMI i DisplayPort, model 32G600A-B można łatwo zintegrować z dowolną konfiguracją. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2378019 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1000R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.272 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Crosshair Display, Flicker Safe, Licznik FPS, Color Calibrated, Reader Mode, Black Stabilizer, technologia Smart Energy Saving, tryb Daltonista, Dynamic Action Sync |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 70.25 cm x 25.96 cm x 55.99 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga | 6.7 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), odchylenie, pokrętło |
| Kąt pochylenia | -5/+18 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 0.3 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 21 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Dual Controller Software |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 70.25 cm - głębokość: 25.96 cm - wysokość: 45.99 cm - waga: 6.7 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 70.25 cm - głębokość: 25.96 cm - wysokość: 55.99 cm - waga: 6.7 kg Bez podstawki - szerokość: 70.25 cm - głębokość: 11.03 cm - wysokość: 42.12 cm - waga: 4.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 78 cm |
| Głębokość transportowa | 18 cm |
| Wysokość transportowa | 50 cm |
| Waga transportowa | 8.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Ograniczona gwarancja - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32G600A-B.AEUQ |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







