827 zł
Cena netto: 672,36 zł
Cena netto: 672,36 zł
SKU: 9H.LNTLA.TBE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ BL2790TC 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ENERGY STAR, EPEAT Bronze TÜV mark
| Marketing Description | |
| Monitor BenQ BL2790TC został zaprojektowany z myślą o ulepszeniu każdego miejsca pracy dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi Full HD o natywnej rozdzielczości 1920 x 1080. Dzięki takim funkcjom, jak technologia AMD FreeSync, monitor ten zapewnia płynny obraz podczas szybkich działań, co czyni go idealnym rozwiązaniem do gier i multimediów. Wysoka częstotliwość V-Sync wynosząca 144 Hz w połączeniu z czasem reakcji wynoszącym 5 ms znacznie zmniejsza rozmycie i efekt ghostingu, zapewniając klarowność obrazu we wszystkich scenariuszach. Wyposażony w technologię Eye-Care, w tym Low Blue Light Plus i Flicker-Free, monitor BenQ stawia na pierwszym miejscu komfort użytkownika podczas długotrwałego użytkowania. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na różne regulacje pozycji wyświetlacza, takie jak wysokość, obracanie w pionie i pochylenie, zapewniając dostosowane do indywidualnych potrzeb wrażenia wizualne. Ponadto monitor obsługuje szeroki wachlarz opcji łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, dzięki czemu jest wszechstronny i nadaje się do każdej konfiguracji. Dzięki wąskiej ramce i matowemu ekranowi monitor BenQ BL2790TC jest funkcjonalny i estetyczny, idealny do zwiększenia wydajności w każdym środowisku. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2424970 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Zasilanie USB | 20 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 144 Hz |
| Pikseli na cal | 82 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Matowa |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Bułgarski, grecki, ukraiński, arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, niemiecki, angielski, francuski, wegierski, włoski, japoński, koreański, duński, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, szwedzki |
| Charakterystyka | Szeroki Kąt Patrzenia, konstrukcja cienkiej oprawy, Optymalizator wizualny, tryb gry, tryb ePaper, Cinema Mode, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light Plus, Color Weakness Mode, Eye-Care Technology, ultracienki z czterech stron |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.19 cm x 24.16 cm x 54.73 cm - z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) |
| Waga | 6.7 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.2 Złącze słuchawkowe (mały jack) USB-C (Tryb Alt DisplayPort, dane, moc do 20W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie, pokrętło, wysokość, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia | -5/+35 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Ergonomiczny |
| Dołączone przewody | Kabel HDMI |
| Zgodność z normami | HDCP 1.4, TUV Rheinland Eye Comfort Certification 3.0, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 12 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 56 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Eye-CareU |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) - szerokość: 61.19 cm - głębokość: 24.16 cm - wysokość: 54.73 cm - waga: 6.7 kg Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 61.19 cm - głębokość: 24.16 cm - wysokość: 39.73 cm - waga: 6.7 kg Z podpórką (orientacja pionowa) - szerokość: 35.55 cm - głębokość: 24.16 cm - wysokość: 67.55 cm - waga: 6.7 kg Bez podstawki - szerokość: 61.19 cm - głębokość: 6.47 cm - wysokość: 35.55 cm - waga: 4.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Bronze |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.LNTLA.TBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







