540 zł
Cena netto: 439,02 zł
Cena netto: 439,02 zł
SKU: 9H.LP5LB.QBE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ BL2490C 24 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, EPEAT Bronze TÜV mark
| Marketing Description | |
| Monitor BenQ BL2490C został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń wizualnych dzięki 24-calowemu wyświetlaczowi o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Jakość obrazu zapewnia matowa powłoka ekranu i jasność 250 cd/m2, uzupełnione dynamicznym współczynnikiem kontrastu 1500:1. Technologia aktywnej matrycy TFT zapewnia żywe odwzorowanie kolorów, obsługując do 16,7 miliona kolorów i 99% gamę kolorów sRGB, dzięki czemu monitor nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni pozwala użytkownikom cieszyć się stałą jakością obrazu z różnych pozycji. Monitor jest wyposażony w technologię Flicker-Free i Low Blue Light Plus, które zmniejszają zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki smukłej ramce ma nowoczesny wygląd i maksymalizuje powierzchnię ekranu. BenQ BL2490C oferuje kilka trybów pracy, w tym tryb gry i tryb kina, dostosowane do różnych preferencji użytkowników. Regulacja jest prosta dzięki opcjom pochylenia w zakresie od -5 do +20 stopni, co pozwala na optymalne ustawienie zapewniające komfort podczas użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2395515 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 144 Hz |
| Pikseli na cal | 93 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Matowa |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Bułgarski, grecki, ukraiński, arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, niemiecki, angielski, francuski, wegierski, włoski, japoński, koreański, duński, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, szwedzki |
| Charakterystyka | Szeroki Kąt Patrzenia, konstrukcja cienkiej oprawy, Optymalizator wizualny, tryb gry, tryb ePaper, Cinema Mode, technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light Plus, Color Weakness Mode, Eye-Care Technology, ultracienki z czterech stron |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54 cm x 20.7 cm x 41 cm - z podstawką |
| Waga | 3.5 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.2 Złącze słuchawkowe (mały jack) USB-C (Tryb Alt DisplayPort, dane) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | Kabel HDMI |
| Zgodność z normami | HDCP 1.4, TUV Rheinland Eye Comfort Certification 3.0, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 20 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Eye-CareU |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 54 cm - głębokość: 20.7 cm - wysokość: 41 cm - waga: 3.5 kg Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 6.4 cm - wysokość: 32.8 cm - waga: 3.06 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Bronze |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.LP5LB.QBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







