449 zł
Cena netto: 365,04 zł
Cena netto: 365,04 zł
SKU: 90LM0BV2-B01A71
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VZ249HG-W 23.8 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Biały
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ENERGY STAR, EPEAT Silver, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Ciesz się żywym obrazem dzięki 24-calowemu monitorowi ASUS VZ249HG-W, zaprojektowanemu z myślą o ulepszeniu Twojej konfiguracji komputerowej. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i widocznym rozmiarom 23,8 cala monitor ten zapewnia klarowność Full HD, umożliwiającą szczegółowe oglądanie zdjęć, filmów i gier. Kąty widzenia wynoszące 178 stopni w poziomie i w pionie zapewniają spójny obraz z każdej pozycji, dzięki czemu monitor idealnie nadaje się do pracy zespołowej lub oglądania filmów z przyjaciółmi. Wyposażony w takie funkcje, jak technologia Flicker-Free i Low Blue Light, monitor ASUS VZ249HG-W został zaprojektowany z myślą o komfortowym oglądaniu, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Monitor obsługuje również technologię Adaptive-Sync, która zapewnia płynną rozgrywkę bez zniekształceń, w połączeniu z szybkim czasem reakcji wynoszącym 1 ms dla dynamicznych treści. Dzięki opcjom łączności, w tym HDMI i VGA, ten elegancki monitor idealnie pasuje do każdego miejsca pracy, łącząc w sobie estetyczny wygląd i wysoką wydajność. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2387478 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (6-bit + A-FRC) |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 138 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chorwacki, indonezyjski, tajski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), wietnamski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, turecki, rumuński, japoński, koreański, Perski |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, ASUS EyeCare+ Technology, Display Widget, Variable refresh rate (VRR), ASUS Power Sync |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.8 cm x 21 cm x 38 cm - z podstawką |
| Waga | 2.69 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA HDMI Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | VCCI, C-Tick, BSMI, CB, CCC, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, KC, ERP, CECP, EU Energy Label, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), ICES 003, Korea MEPS, FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 25 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.2 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 53.8 cm - głębokość: 21 cm - wysokość: 38 cm - waga: 2.69 kg Bez podstawki - szerokość: 53.8 cm - głębokość: 3.96 cm - wysokość: 31.3 cm - waga: 2.22 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61.2 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 40.4 cm |
| Waga transportowa | 4.76 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0BV2-B01A71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







