2241 zł
Cena netto: 1 821,95 zł
Cena netto: 1 821,95 zł
SKU: 90LM0CC0-B01171
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: WOLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Ciesz się doskonałą jakością obrazu dzięki monitorowi ASUS ROG Strix XG27AQDMGR z 27-calowym białym wyświetlaczem OLED o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440. Dzięki jasności na poziomie 1300 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 1500000:1 monitor ten zapewnia wysoką jakość obrazu, gwarantując żywe odwzorowanie każdego szczegółu. Czas reakcji wynoszący 0,03 ms i częstotliwość odświeżania do 240 Hz zapewniają płynną rozgrywkę, idealną dla graczy poszukujących wciągających wrażeń. Wyposażony w technologie takie jak Adaptive-Sync, Flicker-Free i ASUS GameVisual, monitor poprawia klarowność obrazu i redukuje rozmycie ruchu. Wbudowane funkcje, w tym hub USB 3.2 Gen 1, dynamiczne wzmocnienie cieni i technologia redukcji niebieskiego światła, spełniają potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i graczy. Dostosuj monitor do własnych potrzeb, regulując wysokość, obrót i pochylenie, aby stworzyć idealną konfigurację wyświetlania dla każdego zadania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Biały OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2442638 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible, VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., Czujnik zbliżeniowy Neo |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.229 mm |
| Jasność | 1300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 400 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Charakterystyka | Prawdziwy czarny połysk, technologia Flicker Free, OLED Care, ASUS GameVisual Technology, 6-Axis Color Adjustments, Technologia Adaptive-Sync, AI Visual, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, ASUS GamePlus, Wybór Temperatury Barwowej, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Display Widget, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost technology, GameFast Input Technology, korekcja jasności, HDCP, technologia Low Blue Light, technologia Shadow Boost, Variable refresh rate (VRR), radiator niestandardowy, Technologia WOLED 3. generacji, Clear Pixel Edge, sterowanie proporcjami ekranu, ASUS Aura Sync technology, gniazdo trójnogu |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.5 cm x 18.8 cm x 50 cm - z podstawką |
| Waga | 6.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), gwint G1/4" |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4, FSC Mix, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 26.8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 60.5 cm - głębokość: 18.8 cm - wysokość: 50 cm - waga: 6.6 kg Bez podstawki - szerokość: 60.5 cm - głębokość: 6.3 cm - wysokość: 36.8 cm - waga: 4.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 78 cm |
| Głębokość transportowa | 18.6 cm |
| Wysokość transportowa | 47 cm |
| Waga transportowa | 8.6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0CC0-B01171 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







