4662 zł
Cena netto: 3 790,24 zł
Cena netto: 3 790,24 zł
SKU: 90LM0CF2-B01971
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Srebrny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 2.1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 540 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,02 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: WOLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS ROG Swift PG27AQWP-W łączy w sobie wysokowydajną technologię wyświetlania z zaawansowanymi funkcjami przeznaczonymi dla zapalonych graczy i profesjonalistów. Dzięki przekątnej 27 cali i natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 monitor ten zapewnia oszałamiającą jakość obrazu, uzupełnioną maksymalną jasnością 1500 cd/m2 i imponującym współczynnikiem kontrastu 1500000:1. Technologia White OLED zapewnia niezwykłą dokładność kolorów, obsługując 1073,7 miliona kolorów, aby poprawić wrażenia wizualne. Funkcje gier bez rozmycia obrazu dzięki technologii ASUS Extreme Low Motion Blur oraz opcje adaptacyjnej synchronizacji, takie jak AMD FreeSync Premium Pro i kompatybilność z NVIDIA G-SYNC, zapewniają płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu i zacinania się. Różnorodne ergonomiczne regulacje, w tym opcje wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia, zapewniają możliwość dostosowania kąta widzenia dla komfortu podczas długotrwałego użytkowania. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu hubowi USB i zaawansowanym funkcjom gamingowym, takim jak GamePlus i ASUS GameVisual Technology, PG27AQWP-W jest idealnym towarzyszem dla graczy, którzy chcą podnieść wydajność i wszechstronność swojego sprzętu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Biały OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2463599 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 540 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.229 mm |
| Jasność | 1500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 500 True Black |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99.5% DCI-P3, 135% sRGB |
| Czas reakcji | 0,02 ms (szaro-do-szaro) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 540 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 850 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Charakterystyka | Trace Free Technology, technologia Flicker Free, HDR (szeroki zakres dynamiki), ASUS GameVisual Technology, 6-osiowa regulacja koloru, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, GamePlus, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, ROG Gaming AI, gniazdo trójnogu |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.56 cm x 27.35 cm x 54.79 cm - z podstawką |
| Waga | 7.04 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 2.1 (DSC (Display Stream Compression)) Złącze słuchawkowe 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Ściereczka z mikrofibry, naklejka ROG, sakwa ROG |
| Dołączone przewody | Kabel USB 3.2 Kabel HDMI |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 28 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 55 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 60.56 cm - głębokość: 27.35 cm - wysokość: 54.79 cm - waga: 7.04 kg Bez podstawki - szerokość: 60.56 cm - głębokość: 6.31 cm - wysokość: 36.94 cm - waga: 4.54 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 89.6 cm |
| Głębokość transportowa | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa | 49 cm |
| Waga transportowa | 11.6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0CF2-B01971 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







