1193 zł
Cena netto: 969,92 zł
Cena netto: 969,92 zł
SKU: 90LM03I0-B03K71
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS BE27ACGN dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 2 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS BE27ACGN to 27-calowy monitor stacjonarny, który zapewnia wysoką jakość obrazu dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440. Dzięki jasności 350 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 3000:1 użytkownicy mogą oczekiwać żywych obrazów i głębokiej czerni, co sprawia, że monitor nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Technologia IPS zapewnia szeroki kąt widzenia w poziomie i w pionie wynoszący 178 stopni, dzięki czemu kolory pozostają spójne z niemal każdej pozycji. Dodatkowe funkcje obejmują technologię Flicker-Free oraz certyfikaty TUV Rheinland potwierdzające niską emisję światła niebieskiego, co przyczynia się do komfortowego oglądania. Model BE27ACGN posiada również wbudowany hub USB 3.2 Gen 1, zapewniający opcje łączności. Dzięki wielu opcjom wejściowym, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, a także regulacji wysokości, obracaniu w pionie, pochyleniu i pochyleniu, monitor ten został zaprojektowany z myślą o elastyczności i ergonomicznej wygodzie. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2327270 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Obraz po obrazie, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, technologia Flicker Free, Obraz w obrazie, zintegrowany uchwyt na telefon |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.22 cm x 22.4 cm x 52.78 cm |
| Waga | 7 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI Słuchawki 2 x DisplayPort 1.2 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream USB 3.2 Generacji 1. upstream USB-C (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 96 W) RJ45 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+35 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), Power Delivery 80 W |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 18.15 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0 wat |
| Wyłącznik on / off | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.22 cm - głębokość: 22.4 cm - wysokość: 52.78 cm - waga: 7 kg Bez podstawki - szerokość: 61.22 cm - głębokość: 4.69 cm - wysokość: 36.29 cm - waga: 5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69.1 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 42.7 cm |
| Waga transportowa | 10.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM03I0-B03K71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







