417 zł
Cena netto: 339,02 zł
Cena netto: 339,02 zł
SKU: 27U41YA-B.AEUQ
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 27U41YA-B 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| LG Electronics 27U41YA-B to wszechstronny 27-calowy monitor stacjonarny o rozdzielczości Full HD 1080p. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i jasności 250 cd/m2 monitor ten zapewnia wyraźny i żywy obraz. Technologia IPS gwarantuje szerokie kąty widzenia do 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu monitor nadaje się do wspólnego oglądania. Monitor charakteryzuje się krótkim czasem reakcji wynoszącym 5 ms, co zapewnia płynny obraz, idealny do gier i aplikacji multimedialnych. Wyposażony w różne funkcje zaprojektowane w celu poprawy komfortu użytkowania, monitor LG 27U41YA-B posiada technologię Flicker Safe, która zmniejsza zmęczenie oczu, tryb Reader Mode zapewniający komfortowe czytanie oraz Black Stabilizer poprawiający widoczność w ciemnych scenach. Dodatkowo funkcja HDR i Super Resolution+ zapewniają lepszą dokładność i głębię kolorów, podnosząc jakość obrazu. Technologia Smart Energy Saving i niskie zużycie energii dodatkowo przyczyniają się do wydajnej konfiguracji, dzięki czemu monitor ten jest inteligentnym wyborem do pracy lub rozrywki. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2409294 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.3114 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Flicker Safe, Reader Mode, Color Weakness Mode, Super Resolution+, Motion Blur Reduction, Variable refresh rate (VRR), Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Crosshair Display, przełącznik wejścia dźwięku, technologia Smart Energy Saving, HDR Effect |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.16 cm x 22 cm x 45.82 cm - z podstawką |
| Waga | 4.2 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 2.3) VGA (HD-15) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 20 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.16 cm - głębokość: 22 cm - wysokość: 45.82 cm - waga: 4.2 kg Bez podstawki - szerokość: 61.16 cm - głębokość: 3.75 cm - wysokość: 35.77 cm - waga: 3.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 45 cm |
| Waga transportowa | 5.4 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27U41YA-B.AEUQ |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







