704 zł
Cena netto: 572,36 zł
Cena netto: 572,36 zł
SKU: 27G440A-B.AEU
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 27G440A-B 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| Ciesz się grami dzięki 27-calowemu monitorowi Full HD LG UltraGear 27G440A-B. Ten monitor stacjonarny, zaprojektowany z myślą o wciągających wrażeniach, ma natywną rozdzielczość 1920 x 1080 i jasność 400 cd/m2. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms i częstotliwości V-Sync sięgającej 240 Hz każda klatka jest płynna i płynna, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej chwili podczas intensywnych sesji gier. Monitor jest wyposażony w funkcje takie jak Black Stabilizer zapewniający widoczność w ciemnych scenach oraz Dynamic Action Sync Mode minimalizujący opóźnienia wejściowe. Dzięki bezramkowej konstrukcji z trzech stron i możliwości regulacji wysokości monitor ten wzbogaca zestaw do gier i nadaje mu nowoczesny wygląd. Ciesz się szerszą gamą kolorów dzięki obsłudze 16,7 miliona kolorów i funkcji HDR, które zapewniają realistyczny obraz. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2419527 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD 1920 x 1080 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.3108 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 1 ms (szybki szary-do-szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC), technologia Smart Energy Saving, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Black Stabilizer, Licznik FPS, Variable refresh rate (VRR), przełącznik wejścia dźwięku, HDR Effect, przycisk zdefiniowany przez użytkownika, Flicker Safe, 3-stronna bez ramek, One Click Stand, Crosshair Display |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.42 cm x 22 cm x 54.07 cm - z podstawką |
| Waga | 6.5 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 (DSC (Display Stream Compression)) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie, wysokość, pivot (obrót), pokrętło |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt na mysz |
| Zgodność z normami | UL/cUL, KC |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 24.47 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 40 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Przełącznik LG |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.42 cm - głębokość: 22 cm - wysokość: 54.07 cm - waga: 6.5 kg Bez podstawki - szerokość: 61.42 cm - głębokość: 5.17 cm - wysokość: 36.48 cm - waga: 4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 77 cm |
| Głębokość transportowa | 50 cm |
| Wysokość transportowa | 17.2 cm |
| Waga transportowa | 8.9 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27G440A-B.AEU |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







