926 zł
Cena netto: 752,85 zł
Cena netto: 752,85 zł
SKU: MAG 321CQF E18
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MSI MAG 321CQF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Ciesz się wrażeniami wizualnymi dzięki monitorowi MSI MAG 321CQF E18 z przestronnym 32-calowym ekranem o rozmiarze widocznym 31,5 cala. Monitor ten zapewnia natywną rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, gwarantując ostry i wyraźny obraz o jasności 300 cd/m² i dynamicznym współczynniku kontrastu 100000000:1. Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 0,5 ms i częstotliwości odświeżania do 180 Hz gry i prezentacje multimedialne są płynne i płynne. Powłoka ekranu przeciwodblaskowa zmniejsza odbicia, dzięki czemu nadaje się do długotrwałego użytkowania w różnych warunkach oświetleniowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2308814 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Typ panela | Szybkie VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2724 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 124% sRGB, 89% Adobe RGB, 92% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT), 0,5 ms (min. szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 70.08 - 266.4 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Tryb konsolowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.16 cm x 26.95 cm x 50.31 cm |
| Waga | 6.34 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 55 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 65 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.16 cm - głębokość: 26.95 cm - wysokość: 50.31 cm - waga: 6.34 kg Bez podstawki - szerokość: 71.16 cm - głębokość: 9.1 cm - wysokość: 42.41 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 80 cm |
| Głębokość transportowa | 16.9 cm |
| Wysokość transportowa | 51.8 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 321CQF E18 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







