Cena netto: 856,10 zł
SKU: U27E4CV
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Rozdzielczość UHD (4K)
Rozdzielczość 4K Ultra High-Definition (3840 x 2160) zapewnia wyjątkowo wyraźną jakość obrazu i pozwala użytkownikom zobaczyć więcej na ekranie jednocześnie. Zapewnia to większą „nieruchomość” ekranu i wyświetla więcej szczegółów w celu uzyskania ostrzejszych i doskonalszych obrazów. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad kolejnym pięknym zdjęciem, projektem, czy po prostu wykorzystujesz go w celach produktywnych, użytkownicy będą zachwyceni prawdziwym, wyraźnym obrazem, jaki może zapewnić tylko wyświetlacz UHD.
400 nits high brightness
To ensure the screen's content captures your target audiences attention, it is built with the capability to display at an average 400 nits of brightness.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
USB-C
Uprość połączenia, korzystając wyłącznie z jednego kabla. Złącze USB-C oferuje alternatywny tryb DisplayPort do przesyłania sygnału wideo w wysokiej rozdzielczości z laptopa do monitora oraz jednoczesne ładowanie akumulatora laptopa przez USB.
Zasilanie Power Delivery 90 W
Usprawnij swoje miejsce pracy dzięki zasilaniu USB-C o mocy 90 W i funkcji stacji dokującej. Ładuj laptopa, przesyłaj dane i podłączaj urządzenia peryferyjne za pomocą jednego kabla, tworząc uporządkowane i wydajne stanowisko pracy sprzyjające większej produktywności.
Flicker Free
Technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co ogranicza natężenie światła powodujące migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są całkowicie ograniczone, komfortowo rozkoszuj się długimi i intensywnymi sesjami grania!
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E EPEAT Gold, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Zwiększ przejrzystość odtwarzania i komfort dzięki 27-calowemu monitorowi U27E4CV z rozdzielczością UHD
Model U27E4CV oferuje niezwykle ostrą rozdzielczość 4K UHD na 27-calowym ekranie, co w połączeniu z jasnością 400 nitów gwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz w każdym środowisku biurowym. Dzięki sprzętowej technologii Anti-Blue Light, podstawce z regulacją wysokości (HAS) i stacji dokującej PD o mocy 90 W, monitor łączy w sobie wysoką jakość obrazu z ergonomią i wydajną łącznością. Idealny dla profesjonalistów pracujących z bardzo szczegółowymi treściami, wykonujących wiele zadań w różnych aplikacjach lub optymalizujących hybrydowe konfiguracje biurowe.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2436390 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Adapter sieciowy Gigabit Ethernet, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1554 mm |
| Pikseli na cal | 163 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 125.3% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 23 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Technologia Anti-Blue Light, 3-stronna bez ramek, Przyciemnianie Globalne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.37 cm x 22.2 cm x 54.98 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście audio (mały jack) Sieć (RJ-45) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. downstream (szybkie ładowanie) USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel z USB-C na USB-C - 1.5 m |
| Zgodność z normami | CB, FCC, RoHS, WEEE, REACH, PCF, EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV-GS, TUV-Ergo, FSC Mix, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 36 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.37 cm - głębokość: 22.2 cm - wysokość: 39.98 cm - waga: 6.83 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.37 cm - głębokość: 22.2 cm - wysokość: 54.98 cm - waga: 6.83 kg Bez podstawki - szerokość: 61.37 cm - głębokość: 5.26 cm - wysokość: 36.25 cm - waga: 4.82 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 73 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 48 cm |
| Waga transportowa | 9.35 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | U27E4CV |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







