Cena netto: 2 632,52 zł
SKU: 49B2U5900C/00
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
DisplayHDR 400 zapewnia bardziej realistyczny i niesamowity obraz
Certyfikat VESA DisplayHDR 400 to technologia gwarantująca zupełnie nową jakość oglądania w porównaniu ze standardowymi monitorami SDR. W odróżnieniu od innych monitorów „zgodnych z technologią HDR”, prawdziwe wyświetlacze z certyfikatem DisplayHDR 400 zapewniają zadziwiającą jasność, niezrównany kontrast i zniewalające kolory. Dzięki funkcji globalnego przyciemniania i minimalnej jasności sięgającej 400 nitów obraz ożywa — jasne kolory są o wiele jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Pełniejsza paleta nowych, żywych barw sprawia, że oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły.
Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA Philips korzysta z zaawansowanej technologii wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie, która zapewnia niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie — bardzo żywy, jasny obraz. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zapewnia dodatkowo niezwykle szerokie kąty widzenia — 178/178 stopni — co przekłada się na znakomitą wyrazistość obrazu.
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.
SmartKVM: do łatwego przełączania między źródłami.
W przeciwieństwie do tradycyjnego wbudowanego przycisku monitora KVM, inteligentny KVM umożliwia przełączanie między źródłami za pomocą kliknięcia przycisku na klawiaturze. Gdy wszystkie urządzenia są prawidłowo podłączone, użytkownicy mogą łatwo przełączać się między źródłami, klikając trzykrotnie klawisz „Ctrl”.
Zaokrąglona konstrukcja monitora zapewnia realistyczne wrażenia podczas oglądania
Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie.
Hak na słuchawki: do konfigurowalnego przechowywania
Dzięki tej funkcji przechowywanie słuchawek nie ma sobie równych. Wystarczy ostrożnie pociągnąć w dół haczyk znajdujący się z boku monitora: ta funkcja zapewnia porządek na biurku i stanowi poręczne rozwiązanie do zarządzania kablami w miejscu pracy.
Certyfikat Eyesafe zapewnia ochronę przed niebieskim światłem i precyzyjne odwzorowanie kolorów
Monitor Philips spełnia wymogi standardu eyesafe® CERTIFIED 2.0, co zapewnia prawdziwą ochronę przed długim wystawieniem na działanie niebieskiego światła. Zawsze włączony filtr niebieskiego światła nie tylko pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, ale także gwarantuje integralność kolorów.
Technologia MultiView umożliwia jednoczesne podłączenie i wyświetlanie dwóch urządzeń
Monitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości i z technologią MultiView obsługuje szeroką gamę źródeł sygnału. Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich, dzięki czemu można na przykład sprawnie wykonywać w tym samym czasie wiele zadań na komputerze stacjonarnym i notebooku.
Monitor SuperWide 32:9 zaprojektowany z myślą o zastąpieniu zestawów złożonych z kilku monitorów
49-calowy monitor SuperWide 32:9 o rozdzielczości 5120 x 1440 został zaprojektowany z myślą o zastąpieniu zestawów złożonych z kilku monitorów i zapewnieniu niezwykle szerokiego obrazu. To tak, jakby mieć na biurku ustawione dwa 27-calowe monitory Quad HD 16:9. Monitor SuperWide dorównuje obszarem wyświetlania dwóm monitorom bez konieczności konfigurowania skomplikowanych ustawień.
Dostosowanie nachylenia, obrotu i wysokości zapewnia idealną pozycję oglądania
Podstawa Compact Ergo monitora Philips jest niezwykle elastyczna: umożliwia odchylenie, obrót i regulację wysokości, tak aby każdy użytkownik monitora mógł dobrać kąt oglądania do własnych potrzeb oraz zapewnić maksymalny komfort oglądania i wydajność pracy.
RJ-45 – USB-C zapewnia łatwą i bezpieczną łączność sieciową
Uproszczenie połączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych z komputerem za pomocą jednego złącza USB typu C i jednego kabla, obejmuje połączenie sieciowe, wyjście wideo o wysokiej rozdzielczości z komputera do monitora oraz surfowanie po Internecie bez dodatkowych kabli sieciowych, a nawet bez portu LAN w notebooku. Połączenie RJ45 przez USB-C oferuje szybkie i bezpieczne połączenie w razie potrzeby. Uzyskanie większych prędkości przesyłania danych pozwala na ich najszybszy dotąd transfer z dysku twardego do komputera. Ponadto USB-C z funkcją zasilania może nawet pozwolić na zasilanie notebooka z monitora, eliminując konieczność dodatkowych przewodów zasilających.
Technologia SoftBlue: do przyjemnego oglądania.
Technologia SoftBlue zapewnia większy komfort widzenia i ochronę przed niekorzystnym wpływem długotrwałego narażenia na światło niebieskie. Dzięki panelowi o niskim poziomie światła niebieskiego stosunek emisji światła wyświetlacza w zakresie 415–455 nm do 400–500 nm jest zmniejszony do poniżej 50%. W rezultacie technologia SoftBlue zapewnia optymalny komfort widzenia, minimalizuje zmęczenie oczu i wspomaga długotrwałą koncentrację. Co więcej, technologia SoftBlue LED została przetestowana i uzyskała certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) potwierdzający jej skuteczność w redukcji emisji światła niebieskiego.
Kluczowe wyróźniki
- 124 cm (48.8") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B, USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 5120 x 1440 px Dual QHD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ENERGY STAR, EPEAT, TCO Federalna Komisja Łączności (FCC), ICES, RoHS, cTUVus
Ten 49-calowy monitor biznesowy został stworzony z myślą o wydajności. Jego ekran SuperWide, przełącznik Smart KVM i złącze USB-C ułatwiają pracę zespołową i przechodzenie między zadaniami.
| Marketing Description | |
| Philips 49B2U5900C to 49-calowy monitor biurkowy, który zapewnia wciągające wrażenia wizualne dzięki proporcjom obrazu 32:9 i rozdzielczości Dual Quad HD 5120 x 1440. Jest wyposażony w takie funkcje, jak technologia Adaptive-Sync i obsługa HDR, które zapewniają żywe kolory i płynny obraz, dzięki czemu nadaje się do wielozadaniowości i rozrywki. Monitor ma zakrzywioną konstrukcję, która zwiększa pole widzenia i minimalizuje zniekształcenia, zapewniając komfortowe wrażenia wizualne podczas długotrwałego użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 49" |
| Wielkość celownika | 48.8" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1800R) |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, adapter sieciowy Gigabit Ethernet, koncentrator USB-C |
| Zasilanie USB | 100 wat |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 32:9 |
| Rozdzielczość natywna | Dual Quad HD 5120 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2328 mm |
| Pikseli na cal | 109 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 119% sRGB, 97% NTSC |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, Synchronizacja na Zieleni, Compact Ergo Base, PowerSensor, MultiView, SmartImage, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, Technologia Adaptive-Sync, LightSensor, EasyRead, sRGB Mode, kalibracja Delta E<2, MultiClient KVM, SmartUniformity 93 - 105% |
| Kolor | Srebrny, ciemny grafit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 119.3 cm x 26.8 cm x 58.3 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 15.3 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4 2 x HDMI USB-C (moc do 100 W) USB-C (dane, zasilanie do 15 W) Upstream USB-B 2 x USB (typ A) Gniazdo combo słuchawki/mikrofon (mały jack) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), haczyk słuchawki, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-C na USB-C |
| MTBF | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami | DDC/CI, RoHS, bez BFR, HDCP 2.2, HDCP 1.4, PVC-free, bez Rtęci, TUV Rheinland Eyesafe Display, High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 42 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 82 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 52.27 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wyłącznik on / off | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Windows 8 / 8.1 / 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 119.3 cm - głębokość: 26.8 cm - wysokość: 58.3 cm - waga: 15.3 kg Bez podstawki - szerokość: 119.3 cm - głębokość: 16.4 cm - wysokość: 37.3 cm - waga: 11.67 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 129 cm |
| Głębokość transportowa | 30 cm |
| Wysokość transportowa | 47.5 cm |
| Waga transportowa | 22.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 49B2U5900C/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







