362 zł
Cena netto: 294,31 zł
Cena netto: 294,31 zł
SKU: 90LM0880-B01O71
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VP227HF 22 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 54,5 cm (21.4") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ENERGY STAR, EPEAT Silver, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO
| Marketing Description | |
| ASUS VP227HF to wszechstronny 22-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, przeznaczony do użytku stacjonarnego, oferujący natywną rozdzielczość 1920 x 1080 zapewniającą wyraźny obraz. Dzięki współczynnikowi kontrastu obrazu wynoszącemu 4000:1 i jasności 250 cd/m2 monitor ten zapewnia jakość obrazu odpowiednią do różnych zadań, od pracy biurowej po gry. Powłoka antyodblaskowa wyświetlacza zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania, a technologia redukcji niebieskiego światła pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu spowodowane długotrwałym patrzeniem na ekran. Wzbogacony o zaawansowane technologie, takie jak ASUS Splendid Video Intelligence i Trace Free Technology, model VP227HF oferuje dostosowane opcje wyświetlania. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms i pionowej częstotliwości odświeżania do 100 Hz monitor ten zapewnia płynność ruchu. Dodatkowo funkcje takie jak ASUS GamePlus i technologia Adaptive-Sync zapewniają narzędzia dla graczy poszukujących precyzji i elastyczności, a bezramkowa konstrukcja nadaje mu nowoczesny wygląd, odpowiedni do każdego miejsca pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2336842 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 22" |
| Wielkość celownika | 21.5" |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.249 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 115 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, faseta bez ramy, technologia Low Blue Light, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, ASUS EyeCare+ Technology, Display Widget, Variable refresh rate (VRR), ASUS Power Sync |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 49.27 cm x 20.44 cm x 36.38 cm - z podstawką |
| Waga | 2.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI VGA Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | 2 śruby, kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 10 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 11 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 49.27 cm - głębokość: 20.44 cm - wysokość: 36.38 cm - waga: 2.6 kg Bez podstawki - szerokość: 49.27 cm - głębokość: 5.75 cm - wysokość: 29.13 cm - waga: 2.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 57 cm |
| Głębokość transportowa | 13.4 cm |
| Wysokość transportowa | 35.7 cm |
| Waga transportowa | 4.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0880-B01O71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







