817 zł
Cena netto: 664,23 zł
Cena netto: 664,23 zł
SKU: 90LM0BQ0-B01O71
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS TUF dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 62,2 cm (24.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 310 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS TUF Gaming VG259QMRL5A łączy w sobie wciągającą grafikę z szybką reakcją, dzięki czemu jest odpowiednim wyborem dla graczy i twórców treści. Wyposażony w 24,5-calowy wyświetlacz TFT z matrycą aktywną i rozdzielczością Full HD 1920 x 1080, monitor ten zapewnia żywy obraz o jasności 400 cd/m2 i współczynniku kontrastu 1000:1. Dzięki częstotliwości odświeżania do 310 Hz i czasowi reakcji 1 ms gracze mogą cieszyć się płynną rozgrywką bez opóźnień podczas intensywnych sesji. Monitor jest wyposażony w technologię NVIDIA G-SYNC, Trace Free Technology oraz różne funkcje przeznaczone dla graczy, które mają na celu optymalizację wrażeń wizualnych i zmniejszenie rozmycia ruchu. Monitor ten, z możliwością regulacji wysokości, pochylenia i obrotu, zapewnia komfort podczas długich sesji użytkowania. Powłoka przeciwodblaskowa zapewnia wrażenia wizualne bez rozpraszania uwagi, a technologie ASUS GameVisual i VividPixel poprawiają jakość obrazu. Dzięki obsłudze 16,7 miliona kolorów użytkownicy mogą cieszyć się żywym obrazem. Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, czy produktywność, ASUS TUF Gaming VG259QMRL5A zapewnia wydajność spełniającą różne wymagania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2334274 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 24.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort(OC): 280 Hz, HDMI: 240 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2832 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 72% NTSC |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 310 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 31 - 255 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Trace Free Technology, ASUS GamePlus, ASUS VividPixel Technology, technologia Flicker Free, zgodność z NVIDIA G-SYNC, ASUS GameVisual Technology, GameFast Input Technology, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, technologia Low Blue Light, ELMB SYNC, Dynamic Shadow Boost technology |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 55.9 cm x 20.8 cm x 52.8 cm - z podstawką |
| Waga | 4.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | UL, VCCI, BSMI, cUL, ICES-003, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, PSE Mark, MEPS, J-MOSS, E-Standby, UkrSEPRO, ERP, CEL, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.2 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 22.6 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 27 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 16 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 56.3 cm - głębokość: 5.2 cm - wysokość: 32.9 cm Z podstawką - szerokość: 55.9 cm - głębokość: 20.8 cm - wysokość: 52.8 cm - waga: 4.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 62.8 cm |
| Głębokość transportowa | 14.3 cm |
| Wysokość transportowa | 51.5 cm |
| Waga transportowa | 6.6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0BQ0-B01O71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







