389 zł
Cena netto: 316,26 zł
Cena netto: 316,26 zł
SKU: 27G411A-B.AEU
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 27G411A-B 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.2 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
- Okres gwarancji: 2 lat(a)
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.31 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MBR) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleks |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Variable refresh rate (VRR), HDR Effect, Flicker Safe, Reader Mode, Color Weakness Mode, Motion Blur Reduction, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Crosshair Display, Licznik FPS, technologia Smart Energy Saving, 3-stronny bez faset |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.15 cm x 22 cm x 45.24 cm - z podstawką |
| Waga | 3.8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.15 cm - głębokość: 22 cm - wysokość: 45.24 cm - waga: 3.8 kg Bez podstawki - szerokość: 61.15 cm - głębokość: 3.85 cm - wysokość: 35.78 cm - waga: 2.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69 cm |
| Głębokość transportowa | 43 cm |
| Wysokość transportowa | 14.1 cm |
| Waga transportowa | 5.3 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27G411A-B.AEU |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







