Cena netto: 1 320,33 zł
SKU: 32B2U3601H/00
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Technologia SoftBlue: do przyjemnego oglądania.
Technologia SoftBlue zapewnia większy komfort widzenia i ochronę przed niekorzystnym wpływem długotrwałego narażenia na światło niebieskie. Dzięki panelowi o niskim poziomie światła niebieskiego stosunek emisji światła wyświetlacza w zakresie 415–455 nm do 400–500 nm jest zmniejszony do poniżej 50%. W rezultacie technologia SoftBlue zapewnia optymalny komfort widzenia, minimalizuje zmęczenie oczu i wspomaga długotrwałą koncentrację. Co więcej, technologia SoftBlue LED została przetestowana i uzyskała certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) potwierdzający jej skuteczność w redukcji emisji światła niebieskiego.
Zgodność z Windows Hello — bezproblemowy, bezpieczny dostęp
Zaloguj się szybciej i bezpieczniej z Windows Hello. Kamera internetowa tego monitora Philips jest zgodna z Windows Hello, umożliwiający szybkie rozpoznawanie twarzy i łatwy dostęp za każdym razem, gdy włączasz urządzenie.
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.
Regulowana kamera internetowa: do wygodnych wideokonferencji.
Zwiększ komfort wideokonferencji dzięki tej funkcji. Regulując kamerę internetową do tyłu i do przodu o 30 stopni, użytkownicy mogą teraz wygodnie dzwonić i uczestniczyć w spotkaniach z dowolnej pozycji, która najbardziej im odpowiada.
Certyfikat Eyesafe zapewnia ochronę przed niebieskim światłem i precyzyjne odwzorowanie kolorów
Monitor Philips spełnia wymogi standardu eyesafe® CERTIFIED 2.0, co zapewnia prawdziwą ochronę przed długim wystawieniem na działanie niebieskiego światła. Zawsze włączony filtr niebieskiego światła nie tylko pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, ale także gwarantuje integralność kolorów.
Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.
Smart Link Sync: do jednolitego wyświetlania w konfiguracji łańcuchowej
Z łatwością stwórz płynną przestrzeń roboczą z wieloma monitorami dzięki funkcji Smart Link Sync, która automatycznie dostosowuje ustawienia wyświetlania na monitorach w konfiguracji łańcuchowej. Niezależnie od tego, czy projektujesz, prezentujesz, czy wykonujesz wiele zadań jednocześnie, ciesz się spójną jasnością i kolorami bez konieczności ręcznej regulacji. Wybierz tryb OSD Sync lub Light Sync (niski, średni lub wysoki) na głównym monitorze, aby dopasować go do swojego środowiska. W przypadku identycznych monitorów każdy tryb zapewnia jednolity obraz; w przypadku różnych modeli funkcja Light Sync inteligentnie dostosowuje jasność, zapewniając zrównoważony, profesjonalny wygląd na wszystkich ekranach.
RJ-45 – USB-C zapewnia łatwą i bezpieczną łączność sieciową
Uproszczenie połączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych z komputerem za pomocą jednego złącza USB typu C i jednego kabla, obejmuje połączenie sieciowe, wyjście wideo o wysokiej rozdzielczości z komputera do monitora oraz surfowanie po Internecie bez dodatkowych kabli sieciowych, a nawet bez portu LAN w notebooku. Połączenie RJ45 przez USB-C oferuje szybkie i bezpieczne połączenie w razie potrzeby. Uzyskanie większych prędkości przesyłania danych pozwala na ich najszybszy dotąd transfer z dysku twardego do komputera. Ponadto USB-C z funkcją zasilania może nawet pozwolić na zasilanie notebooka z monitora, eliminując konieczność dodatkowych przewodów zasilających.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia niezwykle płynny obraz
Ten monitor firmy Philips odświeża obraz na ekranie nawet 100 razy na sekundę, co sprawia, że pracuje znacznie szybciej niż standardowy. Częstotliwość odświeżania 100 Hz powoduje, że najważniejsze dla graczy ruchy wroga widać niezwykle płynnie, dzięki czemu gracz może go łatwo namierzyć.
Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli
Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 lub 2560 x 1080 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli, jak również obsługa standardów połączeń o dużej przepustowości pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD-CAM, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.
1,07 miliarda kolorów gwarantuje płynną gradację i szczegółowość
10-bitowy wyświetlacz zapewnia bogatą głębię dzięki 1,07 miliarda kolorów i 12-bitowemu przetwarzaniu — pozwala to odtworzyć pełnię naturalnych barw bez widocznej gradacji i problemów z nienaturalną prezentacją kolorów.
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 18 cm Wbudowane głośniki Wbudowana kamera/aparat
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR RoHS
Wykonuj codzienne zadania szybko i wygodnie dzięki technologii SoftBlue i częstotliwości odświeżania 100 Hz tego monitora. Funkcje zwiększające produktywność, takie jak USB-C i wysuwana kamera internetowa z funkcją Windows Hello, zapewniają wydajność i wygodę, których oczekujesz.
| Marketing Description | |
| Monitor Philips 32B2U3601H to 32-calowy wyświetlacz biurkowy o rozdzielczości 2560 x 1440 QHD, zapewniający klarowność obrazu i odwzorowanie 1,07 miliarda kolorów. Dzięki kątowi widzenia wynoszącemu 178 stopni w poziomie i w pionie monitor ten zapewnia komfortowe oglądanie z wielu pozycji, dzięki czemu nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Technologie takie jak Flicker-Free i SoftBlue pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu, zapewniając przyjemniejsze wrażenia wizualne podczas długich godzin użytkowania. Dodatkowo wbudowana kamera o rozdzielczości 5,0 megapikseli i karta sieciowa Gigabit Ethernet zwiększają łączność i funkcjonalność podczas pracy zdalnej lub wideokonferencji. Monitor oferuje szereg możliwości regulacji pozycji wyświetlacza, w tym wysokość, obrót, pochylenie i przechylenie, umożliwiając użytkownikom dostosowanie konfiguracji do własnych potrzeb. Dzięki zasilaniu USB o mocy 90 W monitor ten może ładować kompatybilne urządzenia, zapewniając jednocześnie uporządkowaną przestrzeń roboczą dzięki zintegrowanemu hubowi USB i obsłudze wielu interfejsów, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2395415 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB, adapter sieciowy Gigabit Ethernet, aparat 5,0 Mpx |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2727 mm |
| Pikseli na cal | 93 |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 102% NTSC, 113% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 150 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka | Synchronizacja na Zieleni, Compact Ergo Base, SmartImage, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, High Bit Rate 3 (HBR3), Smart Link Sync |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.4 cm x 29.9 cm x 62.7 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 9.87 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika | 5 Mpx |
| Cechy | Kontrolka LED, nachylenie -30°/+30°, kamera wyskakująca |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Wyjście DisplayPort Złącze USB-C upstream (HDCP 1.4, HDCP 2.2, tryb alternatywny DisplayPort, zasilanie do 90W) LAN (RJ-45) 3 x USB — downstream (typ A) USB — downstream (szybkie ładowanie BC 1.2) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-C na USB-C |
| MTBF | 70,000 godzina(y) |
| Certyfikacja Oprogramowania | Certyfikowany Windows Hello |
| Zgodność z normami | Plug and Play, DDC/CI, RoHS, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, TUV Rheinland Eyesafe Display |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 20 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 25.8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 29.9 cm - wysokość: 62.7 cm - waga: 9.87 kg Bez podstawki - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 9.4 cm - wysokość: 42.3 cm - waga: 7.07 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 84 cm |
| Głębokość transportowa | 15.9 cm |
| Wysokość transportowa | 51 cm |
| Waga transportowa | 13.74 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32B2U3601H/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







